Koop loten voor het 75-jarig Jubileumverloting Koop een lot

Nieuws

Wedstrijdprogramma voorbereiding

Onderstaand wedstrijdprogramma (o.v.b. van wijzigingen)voorbereiding 2015
O: OEFEN – B: BEKER – C: Competite
Wanneer uw team vwb de 1e wedstrijd nog niet volledig is dit zsm melden wij: wedstrijdsecr: Jeugd Aart Veldhuizen en senioren Gerrit Bos. i.o.m. tegenstander kan de wedstrijd dan eventueel worden verplaatst

 

Wed-datumuurThuis teamUit teamO/B/C
08-8-201512:30ESC 1 (vc in Doornspijk)Elspeet 1O
11-8-201519:30ESC 1 (vc in Doornspijk)Owios 1O
15-8-201516:30ESC 1 (vc in Doornspijk)DSV ’61  1O
15-8-201512:00ESC 2asv Dronten 2B
18-8-201519:00ESC 1sv Lelystad ’67  1B
Wed-datumuurThuis teamUit teamO/B/C
22-8-201514:30ESC 3Hatto Heim 3B
22-8-201514:30ESC 4Harde ‘t 3B
22-8-201514:30ESC 6Nunspeet 7B
22-8-201512:00ESC A2Be Quick’28 A3B
22-8-201512:00ESC B1Overwetering B1GB
22-8-201510:00ESC C2asv Dronten C4B
22-8-201510:00ESC C4IJVV C4B
22-8-201510:00ESC D3SEH D3B
22-8-20158:30ESC D4GIJVV D5B
22-8-20158:30ESC E1Hierden E2B
22-8-20158:30ESC F1WVF F2B
22-8-20158:30ESC F2BAS F2B
22-8-20158:30ESC F1MHulshorst F3B
22-8-201514:30ESC VR1Hierden VR1B
Wed-datumuurThuis teamUit teamO/B/C
22-8-201512:45IJVV 2ESC 2B
22-8-201512:30OWIOS 4ESC 5B
22-8-201515:00Nunspeet 8ESC 7B
22-8-201515:00Go Ahead K. 9ESC 8B
22-8-201515:00Elspeet A1ESC A1B
22-8-201511:15Sv Zalk B1DESC B2B
22-8-201511:05IJVV C1ESC C1B
22-8-201511:00Zwart Wit ’63 C3ESC C3GB
22-8-201510:00Berkum D1ESC D1B
22-8-20158:45Nunspeet D3GESC D2B
22-8-20158:45Go Ahead K. F5ESC F4B
22-8-20159:45IJVV F8ESC F5B
22-8-20158:45VSCO ’61 MC1ESC MC1DB
Wed-datumuurThuis teamUit teamO/B/C
24-8-201518:30ESC C1Unicum C1B
25-8-201518:45Reaal Dronten 1ESC 1B
26-8-201518:30ESC D1WSV D1B
26-8-201518:30Nunspeet B1ESC B1B
Wed-datumuurThuis teamUit teamO/B/C
29-8-201512:00ESC 2Dos Kampen 4B
29-8-201514:30ESC 5DSV ’61 5B
29-8-201514:30ESC 7OWIOS 6B
29-8-201512:00ESC 8VSCO ’61 7B
29-8-201512:00ESC A1VVOG A2B
29-8-201512:00ESC B1Diepenveen B1B
29-8-201514:00ESC B2Epe B3B
29-8-201510:30ESC C3GDVS ’33 Ermelo C4B
29-8-201510:00ESC D1ASC ’62 D1B
29-8-20158:30ESC D2VIOS V. D2B
29-8-20158:30ESC F3ZAC F6B
29-8-20158:30ESC F4IJVV F6B
29-8-20158:30ESC F5DSV ’61 F2B
29-8-201510:00ESC MC1DHMC MC1B
Wed-datumuurThuis teamUit teamO/B/C
29-8-201514:30IJVV 1ESC 1B
29-8-201514:30OWIOS 5ESC 3B
29-8-201512:30DSV ’61 4ESC 4B
29-8-201513:00Harde ‘t 5ESC 6B
29-8-201512:30DVS ’33 Ermelo A4ESC A2B
29-8-201512:00Lelystad ’67 C1GESC C1B
29-8-201510:30Genemuiden SC C3ESC C2B
29-8-201512:15CSV ’28 C8ESC C4B
29-8-201511:15Hatto Heim D3ESC D3B
29-8-201512:30Zwart Wit ’63 D5MESC D4GB
29-8-20159:30WHC E1ESC E1B
29-8-20158:30Be Quick’28 F1ESC F1B
29-8-201511:00VSCO ’61 F2ESC F2B
29-8-201512:30VVOG VR2ESC VR1B
Wed-datumuurThuis teamUit teamO/B/C
5-9-201514:30ESC 1Teuge SP 1C
5-9-201512:00ESC 2VSCO ’61 2C
5-9-201514:30ESC 3VSCO ’61 3B
5-9-201514:30ESC 5VSCO ’61 5B
5-9-201514:30ESC 6DSV ’61 7B
5-9-201512:00ESC A2Unicum A3B
5-9-201510:00ESC C2Lelystad ’67 C5B
5-9-20158:30ESC D4GReaal Dronten D2B
5-9-20158:30ESC E6WHC E7B
5-9-20158:30ESC F3Heerde F1B
5-9-20158:30ESC F4asv Dronten F10B
5-9-201510:00ESC MC1DHarde ‘t MC1B
5-9-201512:30ESC VR1DSV ’61 VR2B
Wed-datumuurThuis teamUit teamO/B/C
5-9-201513:00Nunspeet 5ESC 4B
5-9-201514:30VSCO ’61 9ESC 7B
5-9-201512:30OWIOS 7ESC 8B
5-9-201511:45Zeewolde A2ESC A1B
5-9-201511:15Hatto Heim B1ESC B1C
5-9-201512:30WHC B3ESC B2B
5-9-201510:30WHC C1GESC C1C
5-9-201513:15Robur et Velocitas C5GESC C3GB
5-9-201510:30ZAC C4GDESC C4B
5-9-201510:00Terwolde D1GESC D2B
5-9-201511:15Wijhe ’92 D3ESC D3B
5-9-20159:45Nunspeet E1ESC E1B
5-9-20159:30CSV ’28 E4GESC E2GB
5-9-20159:30Hattem E2GESC E3B
5-9-20159:00DSV ’61 E2ESC E4B
5-9-20158:45Go Ahead K. E6ESC E5B
5-9-201511:00Heino F2ESC F1B
5-9-201510:00Zalk F1ESC F2B
5-9-20158:45Go Ahead K. F6ESC F5B
5-9-20159:00Dieze West F2ESC F1MB

2015 Wedstrijdprogramma voorbereiding ESC

Laatste nieuws