Nieuws

Grote Club Actie.

De Grote Club Actie gaat binnenkort weer van start. Dit jaar mogen de loten vanaf 1 oktober worden verkocht. Volgende week gaat de voorbereidingscommissie aan de slag om de loten weer klaar te zetten. Alle spelende leden zullen de loten via hun leid(st)er ontvangen. Niet-spelende leden krijgen de loten thuisbezorgd.
Vorig jaar is de actie voor onze vereniging een groot succes geworden vooral dankzij de inzet van jullie allemaal. Laten we er ook dit jaar weer een succes van maken en zo de vereniging meer financiële armslag geven. Wil jij meer loten verkopen dan het aantal dat jullie allemaal krijgen toebedeeld dan kan dat. Voor diegene die de meeste loten verkoopt binnen onze vereniging hebben we een aardig prijsje in petto. Samen bouwen aan een sterkere club!

Laatste nieuws