Nieuws

Vrijwilligers van het Jaar

Vrijdagavond 6 april vond de jaarlijkse feestavond voor de vrijwilligers plaats. Vast onderdeel daarbij is de uitverkiezing van de Vrijwilliger van het Jaar. Hoewel de onderscheiding in feite een ode is aan alle vrijwilligers wordt er elk jaar toch iemand speciaal in het zonnetje gezet. Evenals twee jaar geleden was er ook nu voor een tweetal gekozen en wel de gebroeders Peter en Anton Sjerp. Helaas was Peter deze avond verhinderd. Beiden zetten zich al jaren lang op een positieve wijze in voor onze club. Naast een lange carrière als actieve speler zijn beide broers al weer velen jaren actief in de organisatie van de club. Anton vooral als scheidsrechter en scheidsrechterscoördinator en Peter als vertegenwoordiger van de senioren in het voetbalbestuur. Daarnaast al heel lang sponsor van onze club.
Loyale clubmensen en ware ambassadeurs van de Elbuger SC; bescheiden, trouw en dienstbaar aan het verenigingscollectief. Bedankt voor jullie geweldige inzet en gefeliciteerd met deze onderscheiding. We hopen dat jullie je nog vele jaren voor onze club willen inzetten.

Laatste nieuws