Nieuws

ESC start unieke spaaractie samen met PLUS De Vrijheid

Samen met PLUS De Vrijheid uit Elburg gaan we een unieke spaaractie opzetten. En het mooie is: met deze actie steunen we onze clubkas.

Wat gaan we doen:

  • We gaan van iedere speler echt een unieke spelersfoto maken op zaterdag 17 november 2018. Iedere speler krijgt vervolgens een eigen online-fanshop waarin allerlei leuke ESC-fanartikelen met de eigen spelersfoto verkrijgbaar zijn
  • Een poster, notitieblok, broodtrommel, drinkbeker etc.
  • bij PLUS De Vrijheid kun je vervolgens sparen voor gratis fanartikelen: bij iedere € 10,- boodschappen krijg je een zegel. Deze zegels kun je vervolgens in je eigen fanshop verzilveren en daarmee dus sparen voor je eigen fanartikelen. Natuurlijk kunnen anderen ook sparen voor fanartikelen van hun kind, kleinkind of favoriete speler.
  • Naast leuke artikelen met de spelersfoto zijn er ook artikelen met alleen het ESC-logo; kortom voor ieder wat wils!
  • een gedeelte van de bestedingen in de fanshop vloeit direct in de clubkas van onze club!

De leiders/-sters zullen op korte termijn geïnformeerd worden wat er van het team verwacht wordt en wanneer de fotosessie precies per team plaats vindt. We hopen uiteraard op ieders medewerking. Samen gaan we er een super mooie actie van maken.

Laatste nieuws