Koop loten voor het 75-jarig Jubileumverloting Koop een lot

Nieuws

Uitnodiging sponsoren: Sponsoravond met Marianne Timmer

Geacht lid van de Businessclub, geachte sponsor,

Als Elburger Sportclub waarderen wij bijzonder uw sponsoring aan onze vereniging. Zonder uw steun zou onze vereniging niet kunnen functioneren. Als blijk van onze waardering willen we u graag een interessante avond aanbieden in onze kantine op:

Maandag 27 mei 2019 

Programma

  • Inloop vanaf 19.30 uur; 
  • 20.00 uur: Welkomswoord door de voorzitter (a.i.) van de vereniging Gert van Norel;
  • Marianne zal ons meenemen in het verhaal over haar carrière;
  • 15 minuten pauze;
  • Vragenronde;
  • Rond 22.00 uur zal het officiële gedeelte worden afgesloten door de voorzitter van de Businessclub Jurrie Roossien.

Deze avond zal in het teken staan van de carrière van drievoudig Olympisch schaatskampioene Marianne Timmer. Totaal heeft Marianne 27 gouden, 23 zilveren en 18 bronzen medailles in haar prijzenkast en als coach heeft ze na haar actieve schaatscarrière haar ervaring als topsporter overgebracht op de nieuwe generatie. Onlangs is zij door sportkoepel NOC*NSF aangesteld als chef de mission van Talent TeamNL Lausanne 2020, de afvaardiging voor de Jeugd Olympische Winterspelen. Dit is nog maar een klein deel wat er allemaal over Marianne te vertellen valt maar de rest laten we deze avond graag aan haar over.

Na deze afsluiting is er nog voldoende gelegenheid om te netwerken met elkaar.

Uiteraard wordt er gezorgd voor een hapje en een drankje.

Om aan te melden kunt u een mail sturen met daarin uw bedrijfsnaam en met hoeveel personen u komt (max. 2 personen per sponsor). Deze mail kunt u sturen door op de onderstaande knop te klikken (Het e-mailadres voor de opgave is: sponsoravond@elburgersc.nl).

Meld u aan (max 2 pers.)

We hopen u op 27 mei a.s. te mogen begroeten.

Met vriendelijke groet, 
Gert van Norel, voorzitter ESC (a.i.) namens het bestuur Elburger SC
Jurrie Roossien, voorzitter Businessclub ESC

Laatste nieuws