JO12-4M

Teamfoto

Selectie

De selectie foto's zijn nog niet zichtbaar/bekend

JO12-4M Nieuws

Geen nieuws gevonden.

Stand

#
Team
G
W
GL
V
P
+
-
GGespeeld
WWinst
GLGelijk
VVerloren
PPunten
+Doelpunten voor
-Doelpunten tegen

Programma

Datum
Thuisteam
Uitteam
 
29-09
BAS JO17-1G 
ESC JO17-2 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • H.A.J. (Henk) Sio 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-09
SVI JO11-6 
ESC MO11-1 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-09
asv Dronten JO10-7 
ESC JO10-3 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-09
DSV '61 VR3 
ESC VR2 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A. (Arjen) Duim 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
ESC JO9-2 
Go Ahead Kampen JO9-3G 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
ESC JO9-1 
Dos Kampen JO9-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
ESC JO8-2 
Elspeet JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
ESC JO8-1 
OWIOS JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
VVOG JO12-5G 
ESC JO12-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
EZC '84 JO11-1 
ESC JO11-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
't Harde JO11-3 
ESC MO11-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
asv Dronten JO10-3 
ESC JO10-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
asv Dronten MO13-1 
ESC MO13-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
Swift '64 JO10-2 
ESC JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
SC Genemuiden JO13-3 
ESC JO13-1G 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
asv Dronten JO12-2 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 09:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
ESC JO10-3 
Unicum JO10-6 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
ESC JO11-2 
OWIOS JO11-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Marten) de Gunst 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
ESC JO12-2 
OWIOS JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • S. (Steven) Hopman 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
ESC MO15-1 
Dos Kampen MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Marcel) Meijer 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
ESC JO15-1 
Columbia JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • G.J. (Gert) de Groot 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
Voetbalschool 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
asv Dronten JO15-3 
ESC JO15-2 
i
  • Aanvang
  • 11:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • H (Henk) Timmer 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
ESC JO19-2 
Go Ahead Kampen JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A (Anton) Sjerp 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
ESC JO15-3 
Nunspeet JO15-3 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
ESC MO17-1 
ST: HMC MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • JK (Jan-Kees) van Putten 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
BAS 3 
ESC 6 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • G. (Guido) Westerhof 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
Zwolsche Boys 2 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
Hoevelaken JO17-1 
ESC JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
Elspeet 3 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • L.M. (Bert) Mulder 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
Go Ahead Kampen 8 
ESC 8 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
FC Horst JO19-1 
ESC JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
Hulshorst 
ESC 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • H.J. (Erik) Maat 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
IJVV 9 
ESC 7 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • W. (Wim) Sangers 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
ESC VR1 
Be Quick '28 VR4 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-10
ESC 4 
DSV '61 5 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.C. (Jacco) van Woerden 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-10
ESC 35+1 
WHC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-10
Nunspeet 35+1 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 21:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-10
ESC 35+1 
Noord Veluwe Boys 35+1 
i
  • Aanvang
  • 21:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-10
't Harde 35+2 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 22:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-10
ESC JO13-1G 
Hierden JO13-1G 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Marcel) Meijer 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-10
ESC JO15-2 
Dos Kampen JO15-3 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Marten) de Gunst 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-10
ESC JO17-1 
SDC Putten JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-10
Voetbalschool 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-10
Hattem JO15-2 
ESC JO15-3 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-10
Sparta Nijkerk JO15-2 
ESC JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 11:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-10
ESC 3 
Swift '64 3 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-10
ESC 7 
Zwolsche Boys 7 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-10
ESC 6 
WVF 9 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.C. (Jacco) van Woerden 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-10
ESC JO17-2 
Go Ahead Kampen JO17-4 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.J. (Jurrie) Roossien 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-10
SEH MO15-1 
ESC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-10
Epe VR2 
ESC VR1 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-10
Sparta Nijkerk MO17-1 
ESC MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-10
ESC 
SC Rouveen 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-10
ESC 2 
Be Quick '28 3 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-10
ESC 8 
SVI 7 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-10
ESC 5 
Elspeet 4 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J. (Jeroen) Smidt 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-10
CSV'28 JO19-4 
ESC JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-10
SC Genemuiden 9 
ESC 4 
i
  • Aanvang
  • 15:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
17-10
Voetbalschool 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
17-10
ESC JO17-2 
Swift '64 JO17-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.C. (Jacco) van Woerden 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
17-10
ESC VR1 
IJVV VR2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
17-10
WZC Wapenveld 5 
ESC 5 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • H. (Hendrie) Rorije 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
17-10
Hattem 
ESC 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-10
ESC JO15-1 
VSCO '61 JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-10
Swift '64 MO13-1 
ESC MO13-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-10
OWIOS JO17-2 
ESC JO17-2 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-10
ESC JO13-1G 
asv Dronten JO13-2G 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-10
Voetbalschool 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-10
IJVV JO15-2 
ESC JO15-2 
i
  • Aanvang
  • 11:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-10
ESC MO17-1 
Zeewolde MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-10
ESC JO19-1 
Sparta Nijkerk JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-10
ESC JO15-3 
VSCO '61 JO15-3 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-10
Batavia '90 VR2 
ESC VR1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-10
DSV '61 7 
ESC 6 
i
  • Aanvang
  • 12:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • B (Bernard) Polman 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-10
't Harde JO19-2 
ESC JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-10
ESC 
Swift '64 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-10
ESC 4 
Staphorst 9 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-10
ESC 8 
VSCO '61 7 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-10
ESC 2 
VSCO '61 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-10
VVOG 4 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-10
SVI 8 
ESC 5 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-10
Nieuwleusen SV 6 
ESC 7 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-10
SDV Barneveld JO17-1 
ESC JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-10
ESC VR2 
HTC VR1 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
't Harde 35+2 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC 35+1 
Noord Veluwe Boys 35+1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
WHC 35+1 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 21:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC 35+1 
Nunspeet 35+1 
i
  • Aanvang
  • 21:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
31-10
IJVV JO13-2 
ESC JO13-1G 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit

Uitslagen

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
 
-
 
 
 
 
i
  • Tijdstip
  •  
  • Accommodatie
  •  

Topscorers

#
Speler
D
A
 
Geen topscorers gevonden.
DDoelpunten
AAssists

Contact

Er zijn geen contact gegevens gevonden.

Overig contact

Mis je een teamsponsor? Mail het naar webteam@elburgersc.nl