JO8-4

Teamfoto

Selectie

De selectie foto's zijn nog niet zichtbaar/bekend

Stand

#
Team
G
W
GL
V
P
+
-
GGespeeld
WWinst
GLGelijk
VVerloren
PPunten
+Doelpunten voor
-Doelpunten tegen

Programma

Datum
Thuisteam
Uitteam
 
23-10
VVOP JO15-3 
ESC JO15-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-10
ESC JO12-3 
ESC MO12-1 
i
  • Aanvang
  • 09:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-10
ASVD JO12-1 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 09:45 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-10
ESC MO17-1 
Batavia '90 MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
27-10
SJO JCHW VR2 
ESC VR2 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO13-1JM 
Zwart Wit '63 JO13-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • S. (Sven) Hilgers 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO8-1 
Zwart Wit '63 JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO10-1 
Hierden JO10-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO7-1 
VSW JO7-1JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
VSCO '61 MO13-1 
ESC MO13-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
Batavia '90 JO9-2 
ESC JO9-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
WHC JO12-2 
ESC JO12-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  •  
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
Heerde MO7-1 
ESC JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 08:40 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO7-1 
's Heerenbroek JO7-2 
i
  • Aanvang
  • 08:50 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO9-3 
VSCO '61 JO9-3 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO9-1 
WSV JO9-3 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO7-2 
Olympia'28 JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
Hierden JO13-2 
ESC JO13-2 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • B (Berend) Prophitius 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
Hierden JO8-3 
ESC JO8-3 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
SJO FC Dalfsen JO8-4 
ESC JO8-2 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  •  
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
OWIOS JO11-2JM 
ESC JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO7-2 
Sv Zalk JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 09:10 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
Nunspeet MO15-1 
ESC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 09:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
Heerde JO7-2 
ESC JO7-2 
i
  • Aanvang
  • 09:20 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC MO12-1 
KHC JO12-1JM 
i
  • Aanvang
  • 09:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO11-3 
CSV '28 JO11-7JM 
i
  • Aanvang
  • 09:50 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO14-1 
Sportclub Deventer JO14-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J. (Jeroen) de Pooter 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO15-1 
SEH JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • G.J. (Gert) de Groot 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO17-1 
SVZW JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
SDV Barneveld JO15-4 
ESC JO15-2 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
BAS JO12-1 
ESC JO12-2 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
OWIOS JO11-1 
ESC JO11-1 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO10-4 
VSCO '61 JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 10:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO10-3 
Nunspeet JO10-3 
i
  • Aanvang
  • 10:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
WHC JO10-2 
ESC JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 10:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
DVS'33 Ermelo JO12-1 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 11:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ZVV '56 VR2 
ESC VR1 
i
  • Aanvang
  • 11:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
Zwolsche Boys 2 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 11:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC 3 
't Harde 4 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • C. (Cor) Bastiaan 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO19-2 
CSV'28 JO19-4 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC MO17-1 
Sparta Nijkerk MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Marcel) Meijer 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
Batavia '90 5 
ESC 8 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC 1 
Olympia'28 1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • E. (Erwin) Heijmeriks 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC 5 
Batavia '90 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC 6 
Lelystad '67 6 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
Noord Veluwe Boys 3 
ESC 7 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
Go Ahead Kampen JO19-1 
ESC JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • B.A. (Rene) Brinkman 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
SVI 10 
ESC 4 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
CSV '28 JO17-8JM 
ESC JO17-2 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-11
ESC JO12-1 
IJVV JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 18:15 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-11
ESC VR30+1 
FC Horst VR30+1 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-11
't Harde 35+1 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-11
Nunspeet 35+6 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-11
VSCO '61 VR30+1 
ESC VR30+1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-11
ESC 35+1 
DSV '61 35+1 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-11
ESC VR30+1 
sv Reaal Dronten VR30+1 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-11
VVOG VR30+1 
ESC VR30+1 
i
  • Aanvang
  • 21:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO13-2 
DSV '61 JO13-2JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • L.F. (Lorenzo) van Triest 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO11-2 
BAS JO11-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO8-2 
CSV'28 JO8-7 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO7-2 
Heerde MO7-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO7-1 
VSW JO7-1JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
VVOP JO13-1 
ESC JO13-1JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
FC Horst JO10-1 
ESC JO10-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
VSCO '61 JO11-2 
ESC JO11-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
HTC JO12-2JM 
ESC MO12-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
WZC Wapenveld JO10-2JM 
ESC JO10-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO7-2 
VSW JO7-1JM 
i
  • Aanvang
  • 08:40 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
Heerde MO7-1 
ESC JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 08:40 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO12-2 
asv Dronten JO12-3 
i
  • Aanvang
  • 08:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO8-3 
VVOG JO8-5JM 
i
  • Aanvang
  • 08:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
Nunspeet JO8-2JM 
ESC JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 08:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
Nunspeet JO9-3JM 
ESC JO9-3 
i
  • Aanvang
  • 08:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO7-1 
ESC JO7-2 
i
  • Aanvang
  • 08:50 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO10-2 
ZAC JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 08:55 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO12-1 
Nunspeet JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 08:55 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO9-2 
Dos Kampen JO9-3 
i
  • Aanvang
  • 09:20 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
VSCO '61 JO15-1 
ESC JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
Swift '64 MO17-1 
ESC MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
Lelystad '67 JO12-4 
ESC JO12-3 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO15-2 
Batavia '90 JO15-3 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO14-1 
SEH JO14-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO17-1 
Epe JO17-2 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC MO13-1 
Dos Kampen MO13-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO11-1 
VSCO '61 JO11-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
SVI JO10-4 
ESC JO10-4 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
Berkum JO9-3 
ESC JO9-1 
i
  • Aanvang
  • 11:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO19-1 
CSV'28 JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.C. (Jacco) van Woerden 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO17-2 
SVI JO17-5JM 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.J. (Jurrie) Roossien 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC MO15-1 
Batavia '90 MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit

Uitslagen

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
 
-
 
 
 
 
i
  • Tijdstip
  •  
  • Accommodatie
  •  

Topscorers

#
Speler
D
A
 
Geen topscorers gevonden.
DDoelpunten
AAssists

Fotoalbum

Geen foto's gevonden.

Contact

Er zijn geen contact gegevens gevonden.

Overig contact

Mis je een teamsponsor of er gegevens niet goed? Mail het naar communicatie@elburgersc.nl