JO9-5

Teamfoto

Selectie

JO9-5 Nieuws

Geen nieuws gevonden.

Stand

#
Team
G
W
GL
V
P
+
-
GGespeeld
WWinst
GLGelijk
VVerloren
PPunten
+Doelpunten voor
-Doelpunten tegen

Programma

Datum
Thuisteam
Uitteam
 
26-05
ESC JO8-4 
CSV'28 JO8-9 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
ESC JO11-1 
WHC JO11-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • G.J. (Gert) de Groot 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
ESC JO9-1 
SDC Putten JO9-4 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
ESC JO9-4 
Wissel JO9-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
ESC JO11-5M 
't Harde JO11-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.M. (Joël) Disselhof 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
ESC JO11-2 
BAS JO11-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
ESC JO8-1 
Go Ahead Kampen JO8-4 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
Unicum JO8-5 
ESC JO8-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
HTC JO13-1G 
ESC JO13-1G 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • R. (Riley) Gelderblom 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
Sparta Nijkerk JO8-4 
ESC JO8-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
Zwart Wit '63 JO9-5 
ESC JO9-5G 
i
  • Aanvang
  • 08:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
asv Dronten JO9-3 
ESC JO9-3 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
Epe JO9-3G 
ESC JO9-2 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
DSV '61 JO17-1 
ESC JO17-2 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • G.J. (Gert-Jan) Berghorst 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
Nunspeet JO11-3 
ESC JO11-3 
i
  • Aanvang
  • 09:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A.J. (Aart-Jan) Prins 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
Dos Kampen JO11-4 
ESC JO11-4 
i
  • Aanvang
  • 09:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
ESC JO13-3 
Unicum JO13-5 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • H (Henk) Bosch 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
ESC JO13-2 
Batavia '90 JO13-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M.M. (Mary) Knul-Keyzer 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
ESC JO15-4 
IJVV JO15-6 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • S. (Sarris) Westerkamp 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
ESC JO15-3 
FC Grappenhall Sports JO14 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
OWIOS MO15-1 
ESC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • S. (Sandra) Ruitenberg 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
IJVV JO11-8 
ESC JO11-6 
i
  • Aanvang
  • 10:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • D. (Dick) van Langen 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
ESC 2 
Hattem 2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • F. (Ferdinand) Koops 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
ESC JO17-3 
Lelystad '67 JO17-5 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • L.T. (Lennart) Oosterloo 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
ESC JO15-2 
CSV'28 JO15-4 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • O. (Ozin) Ghassemi 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
ESC JO19-1 
WHC JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.C. (Jacco) van Woerden 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
SDC Putten JO15-2 
ESC JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • E. (Eren) Demirci 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
Wijhe '92 JO17-1 
ESC JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 12:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • E.M. (Eddy) Wermers 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
Go Ahead Kampen MO17-1 
ESC MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • E. (Erik) Kuipers 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
ESC 5 
WVF 10 
i
  • Aanvang
  • 14:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
ESC 1 
Hattem 1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • R. (Reinier) van Leeuwen 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
ESC 6 
Oene 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A. (Aart) Veldhuizen 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
ESC 7 
DSV '61 5 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A (Anton) Sjerp 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
Hierden 4 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M (Maikel) van Elteren 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-05
Unicum 5 
ESC 4 
i
  • Aanvang
  • 15:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-05
Hattem JO19-1 
ESC JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • B. (Bernard) Brink 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
31-05
BAS JO15-1 
ESC JO15-2 
i
  • Aanvang
  • 19:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-06
ESC JO11-3 
Zwart Wit '63 JO11-3G 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-06
ESC JO11-5M 
Zwart Wit '63 JO11-6 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • S.A. (Sander) Hendriks 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-06
ESC JO9-5G 
Be Quick '28 JO9-4 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-06
ESC JO11-4 
asv Dronten JO11-4 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • L. (Lars) Wieteler 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-06
Batavia '90 JO9-3 
ESC JO9-4 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-06
VSCO '61 JO15-3 
ESC JO15-4 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-06
Unicum JO13-3 
ESC JO13-2 
i
  • Aanvang
  • 09:25 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-06
Unicum JO15-2 
ESC JO15-2 
i
  • Aanvang
  • 09:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-06
ESC JO17-3 
Nunspeet JO17-3 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-06
ESC MO17-1 
ST: HMC MO17-1d 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M.M. (Mary) Knul-Keyzer 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-06
Nunspeet JO11-7G 
ESC JO11-6 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-06
Familiedag opbouw 
 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-06
asv Dronten JO11-1 
ESC JO11-1 
i
  • Aanvang
  • 11:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-06
Familiedag 
 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-06
Senioren /JO19 en17 
 
i
  • Aanvang
  • 14:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-06
ESC JO8-4 
IJVV JO8-4 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-06
Sponsortoernooi activiteiten 
Jeugd 
i
  • Aanvang
  • 11:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-06
Sponsortoernooi 
 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-06
Sponsortoernooi 
 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-06
Sponsortoernooi 
 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-06
Gem. Elburg 
Gem. Haselünne 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-08
ESC JO15-1 
Nunspeet JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-08
Nunspeet JO13-1 
ESC JO13-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  •  
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-08
ESC JO17-1 
Nunspeet JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-08
Nunspeet JO19-1 
ESC JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 14:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  •  
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit

Uitslagen

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
 
-
 
 
 
 
i
  • Tijdstip
  •  
  • Accommodatie
  •  

Topscorers

#
Speler
D
A
 
Geen topscorers gevonden.
DDoelpunten
AAssists

Fotoalbum

Contact

Overig contact

Mis je een teamsponsor? Mail het naar webteam@elburgersc.nl

Wij maken gebruik van cookies.OKE