MO13-1

Teamfoto

Selectie

Bekijk volledige selectie

Stand

1e klasse

#
Team
G
W
GL
V
P
+
-
 
Geen stand beschikbaar
GGespeeld
WWinst
GLGelijk
VVerloren
PPunten
+Doelpunten voor
-Doelpunten tegen

Programma

Datum
Thuisteam
Uitteam
 
22-01
ESC 1 
Swift'64 1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO9-1 
DSV'61 JO9-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO9-2 
BAS JO9-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO8-2 
HIerden JO8-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO8-1 
DVS'33 JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
Heino JO12-1 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
BAS JO11-2 
ESC JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
DSV'61 JO9-2 
ESC JO9-4 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO11-3 
Elspeet JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
Elspeet JO11-3 
ESC JO11-5 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC MO13-1 
Hierden MO13-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
OWIOS JO19-1 
ESC JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO15-2  
't Harde JO15-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO13-2 
BAS JO13-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO17-1 
IJVV JO17-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
VSCO`61 2 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
't Harde JO17-2 
ESC JO17-2 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
DVV Go Ahead JO15-1 
ESC JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO19-2 
IJVV JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO11-1 
BAS JO11-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO11-4 
DSV'61 JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO10-2 
ESC JO11-5 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO9-1 
ESC JO9-1 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO9-2 
ESC JO9-2 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
CSV Apeldoorn JO8-1 
ESC JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 09:45 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
CSV Apeldoorn JO8-2 
ESC JO8-2 
i
  • Aanvang
  • 09:45 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO15-1 
Zeewolde JO15-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO11-2 
Epe JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO11-3 
Epe JO11-3 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC MO15-1 
SEH MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO10-3 
ESC JO11-6 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO12-3 
ESC JO12-2 
i
  • Aanvang
  • 10:10 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO12-1 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
DSV'61 MO13-1 
ESC MO13-1 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO13-2 
ESC JO13-2 
i
  • Aanvang
  • 11:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO19-2 
Nunspeet JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO17-1 
Hierden JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO19-1 
VVOG JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO17-2 
Voorst JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-02
ESC MO15-1 
Zeewolde MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-02
DESZ JO12-1 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-02
ESC JO19-2 
Go Ahead Kampen JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-02
't Harde JO17-1 
ESC JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
Go Ahead Kampen MO15-1 
ESC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 09:45 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
IJVV JO15-1 
ESC JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
Rohda Raalte JO12-1 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO19-1 
IJVV JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO17-2 
Go Ahead Kampen JO17-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Go Ahead Kampen JO17-2 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO15-2 
Epe JO15-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
Epe JO19-2 
ESC JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit

Uitslagen

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
 

Topscorers

#
Speler
D
A
 
Geen topscorers gevonden.
DDoelpunten
AAssists

Fotoalbum

Geen foto's gevonden.

Contact

Overig contact

Mis je een teamsponsor? Mail het naar webteam@elburgersc.nl