VR 30+

Teamfoto

Selectie

De selectie foto's zijn nog niet zichtbaar/bekend

Stand

#
Team
G
W
GL
V
P
+
-
GGespeeld
WWinst
GLGelijk
VVerloren
PPunten
+Doelpunten voor
-Doelpunten tegen

Programma

Datum
Thuisteam
Uitteam
 
11-12
ESC JO13-1JM 
't Harde JO13-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • H. (Henk) Boonen 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
ESC JO9-3 
DSV '61 JO9-1JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
ESC JO10-1 
VVOG JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
ESC JO10-3 
WZC Wapenveld JO10-2JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
ESC JO7-1 
Sv Zalk JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
ESC JO8-3 
DSV '61 JO8-1JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
Go Ahead Kampen JO11-3 
ESC JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
's Heerenbroek JO7-2 
ESC JO7-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
ESC JO7-2 
ESC JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 08:40 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
Nunspeet JO8-3JM 
ESC JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 08:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
ESC JO7-1 
's Heerenbroek JO7-2 
i
  • Aanvang
  • 08:50 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
Sv Zalk JO7-1 
ESC JO7-2 
i
  • Aanvang
  • 08:50 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
FC Horst MO13-1 
ESC JO13-2 
i
  • Aanvang
  • 09:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
Hattem JO10-2JM 
ESC JO10-4 
i
  • Aanvang
  • 09:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
ESC JO15-1 
't Harde JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
Hatto Heim JO17-1 
ESC JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A. (Albert) Topfer 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
VSW JO10-1JM 
ESC JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
ESC MO13-1 
Go Ahead Kampen MO13-2 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
ESC JO8-2 
Go Ahead Kampen JO8-3 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
ESC JO9-2 
CSV'28 JO9-5 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
ESC JO11-3 
Go Ahead Kampen JO11-4 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • L.F. (Lorenzo) van Triest 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
ESC JO11-1 
WVF JO11-3JM 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J. (Jesse) Zoet 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
ESC JO12-1 
Lelystad '67 JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M.C. (Morris) van den Hoorn 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
Unicum JO9-3 
ESC JO9-1 
i
  • Aanvang
  • 10:20 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
Nunspeet MO17-1 
ESC MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
WVF JO12-6 
ESC JO12-3 
i
  • Aanvang
  • 11:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
SEH JO19-2 
ESC JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 11:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
ESC JO19-1 
Zeewolde JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
ESC JO17-2 
Berkum JO17-5 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.J. (Jurrie) Roossien 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
VVOG 7 
ESC 6 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
Nunspeet 4 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
ESC 7 
's Heerenbroek 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • C. (Cor) Bastiaan 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
ESC 8 
Nunspeet 6 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
ESC 4 
Groen Wit '62 6 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A (Anton) Sjerp 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
BAS 4 
ESC 5 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-12
ESC JO12-3 
Dos Kampen JO12-5 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • L.F. (Lorenzo) van Triest 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-12
WVF JO10-4 
ESC JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-12
Dos Kampen JO12-1 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 09:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-12
Hulshorst JO12-1 
ESC JO12-2 
i
  • Aanvang
  • 09:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-12
ESC JO15-1 
IJVV JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • G.J. (Gert) de Groot 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-12
ESC JO13-1JM 
Hoevelaken JO13-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • H. (Henk) Boonen 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-12
ESC MO13-1 
VSCO '61 MO13-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-12
Veensche Boys JO15-2JM 
ESC JO15-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-12
VSCO '61 MO15-1 
ESC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • W. (Wim) Korenberg 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-12
CSV '28 JO12-8JM 
ESC JO12-3 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-12
KHC JO17-1 
ESC JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-12
BAS JO13-2 
ESC JO13-2 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-12
Rohda Raalte JO14-2 
ESC JO14-1 
i
  • Aanvang
  • 11:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-12
Hatto Heim JO17-2 
ESC JO17-2 
i
  • Aanvang
  • 11:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-12
ESC JO19-2 
Hattem JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-12
ESC 1 
ESC 1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Training ESC 1 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-12
ESC 8 
DVS'33 Ermelo 10 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • C. (Cor) Bastiaan 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
22-12
's Heerenbroek VR1 
ESC VR2 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-01
ESC MO15-1 
Batavia '90 MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • G.J. (Gert) de Groot 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
15-01
WVF MO15-1 
ESC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
15-01
ESC JO17-1 
ZAC JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
15-01
ESC MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Toernooi 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
15-01
ESC MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Toernooi 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
15-01
ESC MO17-1 toernooi 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
15-01
ESC Vrouwen Toernooi 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Vrouwen toernooi 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
15-01
ESC Vrouwen Toernooi 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Toernooi 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
15-01
ESC Vrouwen Toernooi 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Toernooi 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
22-01
Dos Kampen MO13-1 
ESC MO13-1 
i
  • Aanvang
  • 09:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
22-01
ESC JO15-1 
Zeewolde JO15-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
22-01
't Harde JO19-1 
ESC JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
22-01
ESC 1 
DSV '61 1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
22-01
Urk 11 
ESC 6 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
29-01
ESC 3 
DSV '61 3 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
29-01
FC Horst VR1 
ESC VR1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
29-01
DVS'33 Ermelo 13 
ESC 6 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
29-01
ESC 1 
SC Rouveen 1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
29-01
ESC 8 
Zeewolde 9 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
29-01
ESC 4 
VSCO '61 7 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
29-01
ESC 5 
Urk 9 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
29-01
WVF 14 
ESC 7 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
29-01
Berkum 5 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 17:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-02
Vierhouten '82 2 
ESC 4 
i
  • Aanvang
  • 11:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-02
ESC 3 
Go Ahead Kampen 3 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-02
Sparta Nijkerk 8 
ESC 8 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  •  
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-02
ESC 7 
VSCO '61 6 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-02
ESC 6 
BAS 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-02
ESC 2 
DSV '61 2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-02
ESC VR1 
DVS'33 Ermelo VR3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-02
Hatto Heim 1 
ESC 1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-02
Swift '64 5 
ESC 5 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
12-02
Swift '64 VR2 
ESC VR1 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
12-02
SEH 2 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
12-02
OWIOS 4 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
12-02
ESC 8 
FC Horst 6 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
12-02
ESC 1 
VIOS V. 1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit

Uitslagen

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
 
-
 
 
 
 
i
  • Tijdstip
  •  
  • Accommodatie
  •  

Topscorers

#
Speler
D
A
 
Geen topscorers gevonden.
DDoelpunten
AAssists

Fotoalbum

Geen foto's gevonden.

Contact

Er zijn geen contact gegevens gevonden.

Overig contact

Mis je een teamsponsor of er gegevens niet goed? Mail het naar communicatie@elburgersc.nl