VR 30+

Teamfoto

Selectie

Bekijk volledige selectie

VR 30+ Nieuws

Geen nieuws gevonden.

Stand

#
Team
G
W
GL
V
P
+
-
 
Geen stand beschikbaar
G Gespeeld
W Winst
GL Gelijk
V Verloren
P Punten
+ Doelpunten voor
- Doelpunten tegen

Programma

Datum
Thuisteam
Uitteam
 
05-10
ESC JO13-2 
VSCO '61 JO13-1 
i
  • Aanvang
  • 18:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • L.F. (Lorenzo) van Triest 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
ESC JO8-2 
Go Ahead Kampen JO8-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
ESC JO8-1 
Dos Kampen JO8-2JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
ESC JO10-1 
Go Ahead Kampen JO10-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
ESC JO9-4JM 
DSV '61 JO9-1JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
ESC JO11-3 
Wissel JO11-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M.C. (Morris) van den Hoorn 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
ESC JO12-1 
Dos Kampen JO12-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A. (André) Daalmeijer 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
VVOG JO11-3 
ESC JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
't Harde JO9-1 
ESC JO9-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
Dos Kampen MO9-1 
ESC JO9-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
Dos Kampen JO8-3JM 
ESC JO8-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
Be Quick '28 JO7-1 
ESC JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 08:35 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
EZC '84 JO7-1JM 
ESC JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 08:55 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
DSV '61 JO10-1 
ESC JO10-4 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
ESC JO7-1 
ZAC JO7-2 
i
  • Aanvang
  • 09:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
Hattem JO11-1 
ESC JO11-1 
i
  • Aanvang
  • 09:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
ESC JO15-2 
Go Ahead Kampen JO15-4 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.J. (Jurrie) Roossien 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
ESC JO10-3 
Nunspeet JO10-3JM 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
ESC MO15-1 
WVF MO15-2 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
ESC JO11-4 
Zeewolde JO11-7 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • K. (Kebir) Jarir 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
SEH JO14-1 
ESC JO14-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
ST: HMC MO13-1 (9-tal) 
ESC MO13-1 (9-tal) 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
Voetbalschool 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
SEH JO12-3 
ESC JO12-2 
i
  • Aanvang
  • 10:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
sv Reaal Dronten JO9-1JM 
ESC JO9-2 
i
  • Aanvang
  • 10:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
Lelystad '67 MO17-1 
ESC MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 11:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • R.N. (Ron) Lootens 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
ESC JO17-1 
WSV JO16-1 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
Nunspeet VR1 
ESC VR1 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
ESC 3 
Unicum 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A (Anton) Sjerp 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
ESC 7 
EFC '58 6 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.C. (Jacco) van Woerden 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
ESC 5 
DSV '61 7 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • C. (Cor) Bastiaan 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
ESC 1 
Hoevelaken 1 
i
  • Aanvang
  • 14:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • E. (Eric) Kwakkel 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
't Harde 5 
ESC 6 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-10
AS'80 O23-1 
ESC O23-1 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
ESC VR30+1 
VSCO '61 VR30+2 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
ESC 35+1 
Nunspeet 35+3 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
't Harde 35+2 
ESC 35+2 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
ESC 35+2 
Sparta Nijkerk 35+3 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
Go Ahead Kampen VR30+1 
ESC VR30+1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
BAS 35+1 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
ESC VR30+1 
't Harde VR30+1 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
ESC 35+1 
asv Dronten 35+1 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
't Harde 35+1 
ESC 35+2 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
ESC 35+2 
DSV '61 35+1 
i
  • Aanvang
  • 21:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-10
't Harde 35+3 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 21:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
15-10
Toernooi ESC/'t HARDE/VSCO/DSV/OWIOS JO11 teams 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Toernooi 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
15-10
Toernooi ESC/'t HARDE/VSCO/DSV/OWIOS JO11 teams 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Toernooi 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
15-10
Toernooi ESC/'t HARDE/VSCO/DSV/OWIOS JO11 teams 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Toernooi 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
15-10
voetbalschool 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
15-10
Toernooi ESC/'t HARDE/VSCO/DSV/OWIOS JO17 teams 
i
  • Aanvang
  • 11:00 uur
  • Wedstrijd
  • Toernooi 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
15-10
Toernooi ESC/'t HARDE/VSCO/DSV/OWIOS JO17 teams 
i
  • Aanvang
  • 11:00 uur
  • Wedstrijd
  • Toernooi 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
15-10
ESC O23-1 
Robur et Velocitas O23-1 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • G. (Gerard L.) Harderwijk 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
15-10
DSV '61 6 
ESC 5 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A (Aart) Mulder 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
15-10
ESC 2 
Zwolsche Boys 2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.C. (Jacco) van Woerden 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
15-10
ESC 4 
Go Ahead Kampen 5 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
15-10
ESC VR1 
Olympia'28 VR1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
15-10
ESC 6 
Elspeet 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
15-10
FC Horst 4 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
15-10
Prins Bernhard 4 
ESC 7 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
15-10
DSV '61 1 
ESC 1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-10
SELECTIE JO14 
Epe JO14-1 
i
  • Aanvang
  • 18:15 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-10
ESC 5 
Unicum 5 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Beker 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
22-10
ESC 3 
sv Reaal Dronten 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
22-10
ESC 6 
WZC Wapenveld 5 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Beker 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
22-10
WSV 6 
ESC 7 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M.E. (Marco) Topfer 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
22-10
asv Dronten 9 
ESC 5 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
22-10
ESC VR1 
Marienberg VR2 
i
  • Aanvang
  • 14:45 uur
  • Wedstrijd
  • Beker 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-10
ESC JO12-1 
Epe JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 18:15 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
29-10
VSCO '61 VR1 
ESC VR1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
29-10
Zuidvogels HSV De O23-1 
ESC O23-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • P. (Peter) Bult 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
29-10
Zeewolde 3 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
29-10
Kampen 3 
ESC 4 
i
  • Aanvang
  • 13:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
29-10
ESC 7 
csv Apeldoorn 9 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
29-10
ESC 3 
Zeewolde 5 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
29-10
ESC 5 
VIOS V. 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
29-10
VSCO '61 5 
ESC 6 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
29-10
ESC 1 
Zwart Wit '63 1 
i
  • Aanvang
  • 14:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-11
Sparta Nijkerk 35+3 
ESC 35+2 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-11
ESC VR30+1 
't Harde VR30+1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-11
ESC 35+2 
DSV '61 35+1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-11
't Harde 35+3 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-11
ESC 35+1 
BAS 35+1 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-11
't Harde 35+1 
ESC 35+2 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-11
ESC VR30+1 
VSCO '61 VR30+2 
i
  • Aanvang
  • 21:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-11
ESC 35+2 
't Harde 35+2 
i
  • Aanvang
  • 21:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-11
asv Dronten 35+1 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 21:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-11
ESC 35+1 
Nunspeet 35+3 
i
  • Aanvang
  • 21:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-11
Go Ahead Kampen VR30+1 
ESC VR30+1 
i
  • Aanvang
  • 21:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-11
Nunspeet 9 
ESC 7 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-11
ESC O23-1 
Hoevelaken O23-1 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit

Uitslagen

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
 
-
 
 
 
 
i
  • Tijdstip
  •  
  • Accommodatie
  •  
Er zijn geen uitslagen bekend

Topscorers

#
Speler
D
A
 
Geen topscorers gevonden.
D Doelpunten
A Assists

Fotoalbum

Geen foto's gevonden.

Contact

Overig contact

Mis je een teamsponsor of staan er gegevens niet goed? Mail het naar [email protected]