Nieuws

De Elburger Sportclub bestaat vandaag 75-jaar

Gisteren kondigde de KNVB aan dat het voetbalseizoen niet meer wordt hervat. Een begrijpelijke beslissing waarin we genoodzaakt zijn om eerst even aan onze eigen gezondheid te denken.
Als vereniging hebben we helaas alle jubileumactiviteiten in maart, april en mei moeten uitstellen. Toch willen we als vereniging digitaal aandacht geven aan ons 75-jarig bestaan.

Als bestuur zijn we trots en dankbaar op een ieder die is verbonden aan onze vereniging. Niet alleen de mensen nu, maar ook de leden die ons zijn ontvallen en een steentje hebben bijgedragen aan onze vereniging. Zonder vrijwilligers, sponsoren, donateurs, onze supporters en natuurlijk onze leden was het niet mogelijk geweest om de Elburger Sportclub 75-jaar in beweging te houden!