JO11-4

Teamfoto

Selectie

De selectie foto's zijn nog niet zichtbaar/bekend

JO11-4 Nieuws

Geen nieuws gevonden.

Stand

#
Team
G
W
GL
V
P
+
-
GGespeeld
WWinst
GLGelijk
VVerloren
PPunten
+Doelpunten voor
-Doelpunten tegen

Programma

Datum
Thuisteam
Uitteam
 
30-10
ESC JO8-1 
Zwart Wit '63 JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO10-4 
VSCO '61 JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO9-3 
VSCO '61 JO9-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO9-1 
WSV JO9-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC MO12-1 
KHC JO12-1JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J. (Jesse) Zoet 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO11-3 
CSV '28 JO11-7JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO10-1 
Hierden JO10-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO10-3 
Nunspeet JO10-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
VSCO '61 MO13-1 
ESC MO13-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • W. (Wim) Korenberg 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
WHC JO12-2 
ESC JO12-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  •  
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO7-2 
Olympia'28 JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
Batavia '90 JO9-2 
ESC JO9-2 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
Hierden JO8-3 
ESC JO8-3 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
SJO FC Dalfsen JO8-4 
ESC JO8-2 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
OWIOS JO11-2JM 
ESC JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO7-2 
Sv Zalk JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 09:10 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
Nunspeet MO15-1 
ESC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 09:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
Heerde JO7-2 
ESC JO7-2 
i
  • Aanvang
  • 09:20 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO15-1 
SEH JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • G.J. (Gert) de Groot 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO14-1 
Sportclub Deventer JO14-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J. (Jeroen) de Pooter 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO13-1JM 
Zwart Wit '63 JO13-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • H. (Henk) Boonen 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO7-1 
VSW JO7-1JM 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
VOETBALSCHOOL 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
Heerde MO7-1 
ESC JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 10:25 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
Hierden JO13-2 
ESC JO13-2 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • B. (Bas) Valkeneer 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
SDV Barneveld JO15-4 
ESC JO15-2 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
BAS JO12-1 
ESC JO12-2 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
OWIOS JO11-1 
ESC JO11-1 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO7-1 
's Heerenbroek JO7-2 
i
  • Aanvang
  • 10:35 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
WHC JO10-2 
ESC JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 10:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
DVS'33 Ermelo JO12-1 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 11:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ZVV '56 VR2 
ESC VR1 
i
  • Aanvang
  • 11:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • R. (Ronald) Hanneszen 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
Zwolsche Boys 2 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 11:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • H. (Henk) Beenen 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC JO17-1 
SVZW JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC MO17-1 
Sparta Nijkerk MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Marcel) Meijer 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
Batavia '90 5 
ESC 8 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC 1 
Olympia'28 1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • E. (Erwin) Heijmeriks 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC 3 
't Harde 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • C. (Cor) Bastiaan 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC 5 
Batavia '90 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.C. (Jacco) van Woerden 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC 6 
Lelystad '67 6 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
Noord Veluwe Boys 3 
ESC 7 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
Go Ahead Kampen JO19-1 
ESC JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • B.A. (Rene) Brinkman 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
SVI 10 
ESC 4 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
CSV '28 JO17-8JM 
ESC JO17-2 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A. (Ahmed) Söner 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-11
ESC JO12-1 
IJVV JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 18:15 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-11
ESC MO17-1 
Batavia '90 MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-11
ESC VR30+1 
FC Horst VR30+1 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-11
't Harde 35+1 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-11
Nunspeet 35+6 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-11
VSCO '61 VR30+1 
ESC VR30+1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-11
ESC 35+1 
DSV '61 35+1 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-11
ESC VR30+1 
sv Reaal Dronten VR30+1 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-11
VVOG VR30+1 
ESC VR30+1 
i
  • Aanvang
  • 21:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO13-2 
DSV '61 JO13-2JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • L.F. (Lorenzo) van Triest 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO10-2 
ZAC JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO11-2 
BAS JO11-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J. (Jesse) Zoet 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO8-2 
CSV'28 JO8-7 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO9-2 
Dos Kampen JO9-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO12-2 
asv Dronten JO12-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • S.J. (Samuël) van Duin 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO12-1 
Nunspeet JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • S. (Sven) Hilgers 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO8-3 
VVOG JO8-5JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO11-1 
VSCO '61 JO11-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M.C. (Morris) van den Hoorn 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO7-2 
Heerde MO7-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO7-1 
VSW JO7-1JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
VVOP JO13-1 
ESC JO13-1JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
FC Horst JO10-1 
ESC JO10-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
VSCO '61 JO11-2 
ESC JO11-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J. (Jordy) van Gelder 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
HTC JO12-2JM 
ESC MO12-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO7-2 
VSW JO7-1JM 
i
  • Aanvang
  • 08:40 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
Heerde MO7-1 
ESC JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 08:40 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
Nunspeet JO8-2JM 
ESC JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 08:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
Nunspeet JO9-3JM 
ESC JO9-3 
i
  • Aanvang
  • 08:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO7-1 
ESC JO7-2 
i
  • Aanvang
  • 08:50 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
WZC Wapenveld JO10-2JM 
ESC JO10-3 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
VSCO '61 JO15-1 
ESC JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • H de Groot 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
Swift '64 MO17-1 
ESC MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
Lelystad '67 JO12-4 
ESC JO12-3 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO15-2 
Batavia '90 JO15-3 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO14-1 
SEH JO14-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO17-1 
Epe JO17-2 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • E. (Erik) Bastiaan 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC MO13-1 
Dos Kampen MO13-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
SVI JO10-4 
ESC JO10-4 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
VOETBALSCHOOL 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO17-2 
SVI JO17-5JM 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.J. (Jurrie) Roossien 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC MO15-1 
Batavia '90 MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC JO19-1 
CSV'28 JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC 7 
Oene 4 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
Swift '64 3 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
Berkum JO9-3 
ESC JO9-1 
i
  • Aanvang
  • 13:05 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
ESC 4 
VIOS V. 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A (Anton) Sjerp 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit

Uitslagen

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
 
-
 
 
 
 
i
  • Tijdstip
  •  
  • Accommodatie
  •  

Topscorers

#
Speler
D
A
 
Geen topscorers gevonden.
DDoelpunten
AAssists

Contact

Er zijn geen contact gegevens gevonden.

Overig contact

Mis je een teamsponsor of er gegevens niet goed? Mail het naar communicatie@elburgersc.nl