Programma

Vrijdag 25 september

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
Veld
19:30
WHC 35+1  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
20:30
't Harde 35+2  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
21:00
Nunspeet 35+1  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
21:30
Noord Veluwe Boys 35+1  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  

Zaterdag 26 september

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
Veld
08:30
Go Ahead Kampen JO11-1  
L.F. (Lorenzo) van Triest  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • L.F. (Lorenzo) van Triest  
  • Veld
  • 1  
08:30
Sparta Nijkerk JO12-5  
M. (Marten) de Gunst  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • M. (Marten) de Gunst  
  • Veld
  • 4  
08:30
Lelystad '67 JO9-1  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
Unicum JO10-5  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
Dos Kampen JO10-2  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
VVOG JO11-6G  
A. (Aart) de Gunst  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • A. (Aart) de Gunst  
  • Veld
  • 1  
08:30
Lelystad '67 JO12-1  
S. (Steven) Hopman  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • S. (Steven) Hopman  
  • Veld
  • 4  
08:30
SVI JO11-6  
-  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
08:30
CSV'28 JO9-9G  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
09:45
Hoevelaken JO15-1  
A. (Ardjan) Mallegrom  
5  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • A. (Ardjan) Mallegrom  
  • Veld
  • 5  
09:45
asv Dronten JO10-7  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
10:00
Unicum JO13-3  
M.G. (Mark) Plender  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • M.G. (Mark) Plender  
  • Veld
  • 3  
10:00
Nunspeet MO13-1  
Afgeschermd  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd  
  • Veld
  • 4  
10:00
't Harde MO15-1  
A. (Aart) Veldhuizen  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • A. (Aart) Veldhuizen  
  • Veld
  • 1  
10:00
Go Ahead Kampen JO12-3  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
10:00
Voetbalschool  
-  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
10:15
DSV '61 JO8-1G  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
10:15
DSV '61 JO11-1  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
11:00
Batavia '90 JO17-1  
A. (Ashwin) van Stormbroek  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • A. (Ashwin) van Stormbroek  
  • Veld
  • 2  
12:00
Hierden MO17-1  
M. (Marcel) Meijer  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • M. (Marcel) Meijer  
  • Veld
  • 3  
12:00
BAS JO19-1  
F (Freek) Witter  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • F (Freek) Witter  
  • Veld
  • 1  
12:00
asv Dronten JO17-4G  
G.J. (Gert) de Groot  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • G.J. (Gert) de Groot  
  • Veld
  • 4  
12:30
Zeewolde 4  
ESC 3  
-  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
12:45
CSV'28 JO15-6  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
13:45
WVF VR1  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
14:00
VSCO '61 8  
ESC 4  
Afgeschermd  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd  
  • Veld
  • 3  
14:30
DSV '61 3  
M (Mark) Bijsterveld  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • M (Mark) Bijsterveld  
  • Veld
  • 2  
14:30
Wapenveld 2  
C. (Cor) Bastiaan  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • C. (Cor) Bastiaan  
  • Veld
  • 4  
14:30
Epe JO15-2  
R. (Roel) Kuiperij  
5  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • R. (Roel) Kuiperij  
  • Veld
  • 5  
14:30
Epe JO19-3  
Afgeschermd  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd  
  • Veld
  • 2  
14:30
Hatto Heim  
ESC  
E.R. (Evert) Aukema  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • E.R. (Evert) Aukema  
  • Veld
  • 3  
14:30
IJVV 11  
ESC 6  
R. (Rasoul) Javanbakht  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • R. (Rasoul) Javanbakht  
  • Veld
  • 3  
15:00
Berkum 10  
A (Anton) Sjerp  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • A (Anton) Sjerp  
  • Veld
  • 1  
15:00
Kampen 3  
M. (Mario) Bijsterveld  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld  
  • Veld
  • 3  

Dinsdag 29 september

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
Veld
19:30
BAS JO17-1G  
H.A.J. (Henk) Sio  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • H.A.J. (Henk) Sio  
  • Veld
  • 2  

Woensdag 30 september

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
Veld
19:30
DSV '61 VR3  
A (Aart) Mulder  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • A (Aart) Mulder  
  • Veld
  • 1  

Zaterdag 3 oktober

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
Veld
08:30
Go Ahead Kampen JO9-3G  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
Dos Kampen JO9-1  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
OWIOS JO8-1  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
Elspeet JO8-1  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
VVOG JO12-5G  
-  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
08:30
EZC '84 JO11-1  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
08:30
asv Dronten JO10-3  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
asv Dronten MO13-1  
-  
5  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 5  
08:30
Swift '64 JO10-2  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
09:00
SC Genemuiden JO13-3  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
09:45
asv Dronten JO12-2  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
10:00
Unicum JO10-6  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
10:00
OWIOS JO12-1  
S. (Steven) Hopman  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • S. (Steven) Hopman  
  • Veld
  • 4  
10:00
OWIOS JO11-1  
A. (Aart) Veldhuizen  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • A. (Aart) Veldhuizen  
  • Veld
  • 4  
10:00
Dos Kampen MO15-1  
M. (Marcel) Meijer  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • M. (Marcel) Meijer  
  • Veld
  • 1  
10:00
Columbia JO15-1  
G.J. (Gert) de Groot  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • G.J. (Gert) de Groot  
  • Veld
  • 3  
10:00
't Harde JO11-3  
-  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
10:00
Voetbalschool  
-  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
11:00
asv Dronten JO15-3  
-  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
12:00
Go Ahead Kampen JO19-2  
A (Anton) Sjerp  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • A (Anton) Sjerp  
  • Veld
  • 4  
12:00
Nunspeet JO15-3  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
12:00
ST: HMC MO17-1  
JK (Jan-Kees) van Putten  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • JK (Jan-Kees) van Putten  
  • Veld
  • 1  
12:00
BAS 3  
ESC 6  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
12:30
Zwolsche Boys 2  
ESC 2  
-  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
13:00
Hoevelaken JO17-1  
P.P.B. (Patrick) Kwint  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • P.P.B. (Patrick) Kwint  
  • Veld
  • 2  
13:00
Elspeet 3  
ESC 3  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
13:00
Go Ahead Kampen 8  
ESC 8  
-  
5  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 5  
14:30
FC Horst JO19-1  
-  
5  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 5  
14:30
Hulshorst  
ESC  
H.J. (Erik) Maat  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • H.J. (Erik) Maat  
  • Veld
  • 1  
14:30
IJVV 9  
ESC 7  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
14:30
WZC Wapenveld 5  
ESC 5  
H. (Hendrie) Rorije  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • H. (Hendrie) Rorije  
  • Veld
  • 2  
15:00
Be Quick '28 VR4  
M. (Mario) Bijsterveld  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld  
  • Veld
  • 1  
15:00
DSV '61 5  
J.C. (Jacco) van Woerden  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • J.C. (Jacco) van Woerden  
  • Veld
  • 3  

Vrijdag 9 oktober

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
Veld
20:00
WHC 35+1  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
21:00
Nunspeet 35+1  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
21:30
Noord Veluwe Boys 35+1  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
22:00
't Harde 35+2  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  

Zaterdag 10 oktober

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
Veld
10:00
Dos Kampen JO15-3  
M. (Marten) de Gunst  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • M. (Marten) de Gunst  
  • Veld
  • 4  
10:00
Hierden JO13-1G  
M. (Marcel) Meijer  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • M. (Marcel) Meijer  
  • Veld
  • 3  
10:00
SDC Putten JO17-1  
G.J. (Gert) de Groot  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • G.J. (Gert) de Groot  
  • Veld
  • 1  
10:00
Voetbalschool  
-  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
10:15
Hattem JO15-2  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
11:00
Sparta Nijkerk JO15-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  •  
12:00
Swift '64 3  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
12:00
Zwolsche Boys 7  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
12:00
WVF 9  
J.C. (Jacco) van Woerden  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • J.C. (Jacco) van Woerden  
  • Veld
  • 4  
12:00
Go Ahead Kampen JO17-4  
J.J. (Jurrie) Roossien  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • J.J. (Jurrie) Roossien  
  • Veld
  • 3  
12:15
SEH MO15-1  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
13:00
Sparta Nijkerk MO17-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  •  
14:30
ESC  
SC Rouveen  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
14:30
Epe VR2  
-  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
15:00
Be Quick '28 3  
M. (Mario) Bijsterveld  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld  
  • Veld
  • 4  
15:00
SVI 7  
A (Anton) Sjerp  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • A (Anton) Sjerp  
  • Veld
  • 2  
15:00
Elspeet 4  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
15:00
CSV'28 JO19-4  
-  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
15:30
SC Genemuiden 9  
ESC 4  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  

Zaterdag 17 oktober

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
Veld
10:00
Voetbalschool  
-  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
12:00
Swift '64 JO17-2  
J.C. (Jacco) van Woerden  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • J.C. (Jacco) van Woerden  
  • Veld
  • 1  
14:30
IJVV VR2  
M. (Mario) Bijsterveld  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld  
  • Veld
  • 1  
14:30
Hattem  
ESC  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1