Programma

Zaterdag 1 februari

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
Veld
08:30
DOS Kampen JO10-4  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
SVI JO8-1  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
Nunspeet JO10-2  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
IJVV JO9-5M  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
CSV'28 JO11-7  
Afgeschermd  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd  
  • Veld
  • 1  
08:30
Wijhe '92 JO9-3  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
08:30
't Harde JO8-1  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
08:45
Nunspeet JO15-5G  
-  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
09:00
SV Zwolle JO9-2  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
09:30
WHC JO12-2  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
09:30
CSV'28 JO11-3  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
10:00
VSCO '61 JO11-1  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
10:00
Lelystad '67 JO12-4  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
10:00
Unicum JO17-2  
I. (Indy) Rodijk  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • I. (Indy) Rodijk  
  • Veld
  • 3  
10:00
EFC '58 JO15-1  
J. (Jeroen) de Pooter  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • J. (Jeroen) de Pooter  
  • Veld
  • 4  
10:00
Oene MO15-1  
A. (Anton) van de Burgt  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • A. (Anton) van de Burgt  
  • Veld
  • 2  
10:15
Epe JO9-2  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
10:30
Zeewolde JO11-9  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
10:45
Go Ahead Kampen JO10-4  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
10:45
Go Ahead Kampen JO10-1  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
11:00
Voorwaarts T JO12-1  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
11:15
Dos Kampen JO13-1  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
11:30
Lelystad '67 JO17-3  
W.T. (Wesley) van Buschbach  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • W.T. (Wesley) van Buschbach  
  • Veld
  • 2  
12:00
SEH 2  
J.C. (Jacco) van Woerden  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • J.C. (Jacco) van Woerden  
  • Veld
  • 1  
12:00
DVS'33 Ermelo VR3  
J.J. (Jurry) Roossien  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • J.J. (Jurry) Roossien  
  • Veld
  • 3  
12:00
Hulshorst JO15-1  
M. (Marcel) Meijer  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • M. (Marcel) Meijer  
  • Veld
  • 2  
12:00
't Harde MO17-1  
A (Anton) Sjerp  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • A (Anton) Sjerp  
  • Veld
  • 4  
14:30
DVS'33 Ermelo 14  
M. (Mario) Bijsterveld  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld  
  • Veld
  • 4  
14:30
ESC 6  
F. (Ferdinand) Koops  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • F. (Ferdinand) Koops  
  • Veld
  • 3  
14:30
Zwart Wit '63 3  
R.M. (Rob) de Vries  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • R.M. (Rob) de Vries  
  • Veld
  • 2  
14:30
Zwolsche Boys 1  
J. (Jeroen) Frei  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • J. (Jeroen) Frei  
  • Veld
  • 1  
14:30
VIOS V. 5  
ESC 8  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
14:30
Lelystad '67 5  
ESC 7  
L. (Luc) Serrarens  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • L. (Luc) Serrarens  
  • Veld
  • 2  
15:00
Batavia '90 JO19-2  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  

Zaterdag 8 februari

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
Veld
08:30
VIOS V. JO8-1  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
Epe JO10-1  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
08:30
WHC JO9-5M  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
Hattem JO9-2G  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
CSV'28 JO10-8  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
Unicum JO13-3  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
08:30
VSCO '61 JO12-2  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
08:45
Nunspeet JO11-4  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
09:00
BAS JO11-1  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
09:30
CSV'28 JO9-9  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
09:45
Dos Kampen JO9-2  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
09:45
asv Dronten JO8-1  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
10:00
Noord Veluwe Boys JO11-1G  
M. (Marten) de Gunst  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • M. (Marten) de Gunst  
  • Veld
  • 3  
10:00
csv Apeldoorn JO12-3  
Afgeschermd  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd  
  • Veld
  • 4  
10:00
Swift'64 JO12-2G  
M.G. (Mark) Plender  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • M.G. (Mark) Plender  
  • Veld
  • 4  
10:00
CSV'28 JO11-1  
A. (Aart) de Gunst  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • A. (Aart) de Gunst  
  • Veld
  • 3  
10:00
Zeewolde JO13-2  
J. (Jeroen) de Pooter  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • J. (Jeroen) de Pooter  
  • Veld
  • 1  
10:00
Reaal Dronten JO10-1G  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
10:15
Swift '64 MO17-1  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
10:30
WVF JO10-8  
-  
5  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 5  
12:00
Batavia '90 JO17-1  
J.C. (Jacco) van Woerden  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • J.C. (Jacco) van Woerden  
  • Veld
  • 4  
12:00
Swift '64 JO19-1  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
12:00
DVS'33 Ermelo JO15-4  
J.J. (Jurry) Roossien  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • J.J. (Jurry) Roossien  
  • Veld
  • 1  
12:00
Swift '64 JO15-1  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
12:15
DSV '61 2  
ESC 3  
S.W. (Willem) Krooneman  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • S.W. (Willem) Krooneman  
  • Veld
  • 1  
12:15
EFC '58 JO17-1  
P. (Piet) de Groot  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • P. (Piet) de Groot  
  • Veld
  • 2  
14:30
VVOG 8  
M. (Mario) Bijsterveld  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld  
  • Veld
  • 4  
14:30
WHC 7  
F. (Ferdinand) Koops  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • F. (Ferdinand) Koops  
  • Veld
  • 3  
14:30
Hulshorst 4  
E. (Erik) Bastiaan  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • E. (Erik) Bastiaan  
  • Veld
  • 1  
14:30
DVS'33 Ermelo 10  
ESC 4  
-  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
14:30
Hattem 1  
ESC 1  
J.D. (Dik) Hendriksen  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • J.D. (Dik) Hendriksen  
  • Veld
  • 1  
14:30
DVS'33 Ermelo 13  
ESC 5  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
14:30
VVOG VR1  
-  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
15:00
Hatto Heim 3  
ESC 2  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  

Zaterdag 15 februari

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
Veld
08:30
Unicum JO8-1  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
asv Dronten JO11-1G  
Afgeschermd  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd  
  • Veld
  • 1  
08:30
Wilsum JO9-1G  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
WZC Wapenveld JO11-2G  
A. (Aart) Veldhuizen  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • A. (Aart) Veldhuizen  
  • Veld
  • 1  
08:30
Epe JO9-1  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
VSCO '61 JO11-2  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
WVF JO19-2  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
08:45
Lelystad '67 JO9-2  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
09:00
FC Horst JO13-1  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
09:00
OWIOS JO10-2G  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
09:30
Vaassen JO8-1G  
-  
7  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 7  
09:30
SEH MO15-1  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
10:00
IJVV JO10-1  
-  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
10:00
Batavia '90 JO10-2  
-  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
10:00
Epe JO12-3G  
-  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
10:00
BAS JO13-1  
J.J. (Jurry) Roossien  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • J.J. (Jurry) Roossien  
  • Veld
  • 3  
10:00
Lelystad '67 JO17-2  
H. (Henk) Bosch  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • H. (Henk) Bosch  
  • Veld
  • 1  
10:00
SC Genemuiden JO10-1  
-  
6  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 6  
10:00
SJO JCHW JO9-3  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
10:15
IJVV JO12-4  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
10:15
DSV '61 JO11-2G  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
10:30
Emst JO12-1G  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
11:15
FC Horst JO15-1  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
12:00
Hattem 2  
F. (Ferdinand) Koops  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • F. (Ferdinand) Koops  
  • Veld
  • 1  
12:00
Hierden MO17-1  
M. (Marcel) Meijer  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • M. (Marcel) Meijer  
  • Veld
  • 4  
12:00
Nunspeet JO15-3  
L.T. (Lennart) Oosterloo  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • L.T. (Lennart) Oosterloo  
  • Veld
  • 3  
12:00
Batavia '90 JO17-2  
-  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
12:30
DSV '61 6  
ESC 6  
B.G. (Bert) van Loo  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • B.G. (Bert) van Loo  
  • Veld
  • 1  
12:30
Zeewolde JO15-3  
-  
6  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 6  
14:30
VVOG 8  
J.C. (Jacco) van Woerden  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • J.C. (Jacco) van Woerden  
  • Veld
  • 4  
14:30
VVOG 9  
A (Anton) Sjerp  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • A (Anton) Sjerp  
  • Veld
  • 3  
14:30
Swift '64 1  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1