Programma

Zaterdag 21 oktober

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
Veld
08:30
Go Ahead Kampen JO9-4  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
09:45
OWIOS JO9-1  
-  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Beker  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
10:00
Voetbalschool  
 
-  
-  
i
  • Wedstrijd
  • Oefen  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • -  
10:00
IJVV JO11-1  
-  
-  
i
  • Wedstrijd
  • Oefen  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • -  
10:00
Heerenbroek 's JO17-1G  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
10:15
't Harde JO13-2  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Beker  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
13:00
't Harde 4  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Beker  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
13:00
Nunspeet 4  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Beker  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
14:30
DSV '61 6  
Bijsterveld, M. (Mario)  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Bijsterveld, M. (Mario)  
  • Veld
  • 1  
14:30
WZC Wapenveld 1  
G.W. (Gerard) Jansen  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • G.W. (Gerard) Jansen  
  • Veld
  • 1  

Zaterdag 28 oktober

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
Veld
08:30
DVS'33 Ermelo JO13-4  
Bosch, H. (Henk)  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Bosch, H. (Henk)  
  • Veld
  • 4  
08:30
Dos Kampen JO11-4  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
08:30
FC Horst JO11-4  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
08:30
EZC '84 JO11-2  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
08:30
OWIOS JO9-3  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
Nunspeet JO8-2  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
CSV'28 JO9-4  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
Swift '64 JO11-2  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
08:45
Lelystad '67 JO11-4  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
09:00
Hierden JO13-1  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
09:45
Go Ahead K. JO13-2  
-  
5  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 5  
09:45
IJVV JO8-3  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
10:00
DESZ JO17-2  
Zoet, G. (Gerrit)  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Zoet, G. (Gerrit)  
  • Veld
  • 2  
10:00
VVOG JO15-5  
Hendriks, R.R. (Ruben)  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Hendriks, R.R. (Ruben)  
  • Veld
  • 4  
10:00
's Heerenbroek JO15-1  
Meijer, M. (Marcel)  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Meijer, M. (Marcel)  
  • Veld
  • 3  
10:00
Voetbalschool  
 
-  
-  
i
  • Wedstrijd
  • Oefen  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • -  
10:00
BAS JO8-1  
-  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
10:30
Hierden JO11-1  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
10:30
Nunspeet JO9-4  
-  
5  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 5  
11:15
ZAC JO15-1  
G.J. (Gerrit Jan) Olthuis  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • G.J. (Gerrit Jan) Olthuis  
  • Veld
  • 2  
12:00
DSV '61 3  
Woerden, J.C. (Jacco) van  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Woerden, J.C. (Jacco) van  
  • Veld
  • 1  
12:00
Unicum JO19-2  
Koops, F. (Ferdinand)  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Koops, F. (Ferdinand)  
  • Veld
  • 4  
12:00
Zeewolde JO17-4  
Pooter, J. (Jeroen) de  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Pooter, J. (Jeroen) de  
  • Veld
  • 2  
12:00
Swift '64 MO15-1  
Knul-Keyzer, M.M. (Mary)  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Knul-Keyzer, M.M. (Mary)  
  • Veld
  • 3  
12:00
Lelystad '67 MO17-1  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
12:30
Prins Bernhard 2  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
12:30
Sparta Nijkerk VR1  
-  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
12:45
KCVO JO15-2  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
14:30
ZAC 1  
M. (Maarten) Holtus  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • M. (Maarten) Holtus  
  • Veld
  • 1  
14:30
Prins Bernhard 4  
Bijsterveld, M. (Mario)  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Bijsterveld, M. (Mario)  
  • Veld
  • 2  
14:30
Nunspeet 7  
Sjerp, A (Anton)  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Sjerp, A (Anton)  
  • Veld
  • 4  
14:30
Prins Bernhard 3  
Veldhuizen, A. (Aart)  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Veldhuizen, A. (Aart)  
  • Veld
  • 3  
14:30
Dos Kampen 5  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
15:00
VVOP JO19-1  
D.W. (Dimitry) van de Klift  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • D.W. (Dimitry) van de Klift  
  • Veld
  • 3  

Zaterdag 4 november

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
Veld
08:30
DSV '61 JO11-1  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
08:30
Zeewolde JO11-2  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
08:30
Nunspeet JO11-4  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
08:30
Batavia '90 JO9-2  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
BAS JO9-1  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
asv Dronten JO8-5  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
Nunspeet JO8-4  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
Dos Kampen JO9-2  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
09:45
Nunspeet JO11-6  
-  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
10:00
WHC JO15-1  
Sjerp, A (Anton)  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Sjerp, A (Anton)  
  • Veld
  • 4  
10:00
Lelystad '67 JO13-4  
-  
-  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • -  
  • Status
  • Afgelast
10:00
BAS JO17-1G  
Nijhof, A. (Albert)  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Nijhof, A. (Albert)  
  • Veld
  • 3  
10:00
Voetbalschool  
 
-  
-  
i
  • Wedstrijd
  • Oefen  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • -  
10:00
Heerenbroek 's JO11-1  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
10:15
Hierden JO13-3  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
10:30
EFC '58 JO13-1  
Koops, F. (Ferdinand)  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Koops, F. (Ferdinand)  
  • Veld
  • 2  
10:30
SEH JO15-2  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
10:30
OWIOS JO11-2  
-  
6  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 6  
10:30
OWIOS JO8-2  
-  
6  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 6  
10:30
SVO VVZ MO15-3  
-  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
11:00
Lelystad '67 JO17-6  
-  
-  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • -  
  • Status
  • Afgelast
11:00
asv Dronten JO15-5  
-  
7  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 7  
12:00
Hierden JO19-1  
Zoet, G. (Gerrit)  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Zoet, G. (Gerrit)  
  • Veld
  • 1  
12:00
Prins Bernhard JO15-1  
Bosch, H. (Henk)  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Bosch, H. (Henk)  
  • Veld
  • 3  
12:00
ST: HMC MO17-1d  
Knul-Keyzer, M.M. (Mary)  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Knul-Keyzer, M.M. (Mary)  
  • Veld
  • 4  
12:30
asv Dronten JO19-3  
-  
5  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 5  
14:30
Be Quick '28 6  
Woerden, J.C. (Jacco) van  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Woerden, J.C. (Jacco) van  
  • Veld
  • 4  
14:30
Nunspeet 4  
Bijsterveld, M. (Mario)  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Bijsterveld, M. (Mario)  
  • Veld
  • 3  
14:30
Zwart Wit '63 VR1  
Veldhuizen, A. (Aart)  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Veldhuizen, A. (Aart)  
  • Veld
  • 1  
14:30
Olympia'28 1  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
14:30
Berkum 5  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
14:45
IJVV 9  
-  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
15:00
't Harde 5  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
15:00
Nunspeet 9  
-  
5  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 5  
15:00
CSV '28 JO17-3  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  

Zaterdag 11 november

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
Veld
08:30
Go Ahead Kampen JO15-2  
-  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
08:30
Hulshorst JO11-2  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
08:30
asv Dronten JO11-3  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
08:30
Nunspeet JO9-2  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
BAS JO9-2  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
SP Teuge JO11-3  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
08:30
Zeewolde JO11-6  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
08:30
Unicum JO8-4  
-  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
08:45
Zwart Wit '63 JO11-1  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
09:00
NSC Nijkerk JO13-1  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
09:00
Horst FC JO9-3  
-  
5  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 5  
09:00
Hulshorst JO9-2  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
09:30
CSV '28 JO11-9  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
10:00
Swift '64 JO15-2  
-  
4  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
10:00
asv Dronten JO13-3  
-  
3  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
10:00
Voetbalschool  
 
-  
-  
i
  • Wedstrijd
  • Oefen  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • -  
10:00
IJVV JO15-1  
-  
1  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
10:30
Zwart Wit '63 JO13-1  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
10:30
Olympia'28 JO17-2  
-  
5  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 5  
11:30
Batavia '90 MO15-2  
-  
2  
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2