ESC 3

Teamfoto

Selectie

Bekijk volledige selectie

Stand

4e klasse

#
Team
G
W
GL
V
P
+
-
1
Elspeet 3
0
0
0
0
0
0
0
2
ESC 3
0
0
0
0
0
0
0
3
't Harde 3
0
0
0
0
0
0
0
4
FC Horst 3
0
0
0
0
0
0
0
5
Nunspeet 4
0
0
0
0
0
0
0
6
OWIOS 4
0
0
0
0
0
0
0
7
Prins Bernhard 2
0
0
0
0
0
0
0
8
Unicum 4
0
0
0
0
0
0
0
9
VSCO '61 4
0
0
0
0
0
0
0
10
WHC 5
0
0
0
0
0
0
0
11
Zeewolde 4
0
0
0
0
0
0
0
12
Zwart Wit '63 3
0
0
0
0
0
0
0
GGespeeld
WWinst
GLGelijk
VVerloren
PPunten
+Doelpunten voor
-Doelpunten tegen

Programma

Datum
Thuisteam
Uitteam
 
22-09
Voetbalschool 
 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
22-09
Elspeet 3 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • B. (Bertus) Pluim 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
29-09
Voetbalschool 
 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
29-09
ESC 3 
OWIOS 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A. (Aart) Veldhuizen 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-10
Voetbalschool 
 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-10
Unicum 4 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
13-10
Voetbalschool 
 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
13-10
ESC 3 
't Harde 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
27-10
Prins Bernhard 2 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-11
Voetbalschool 
 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-11
ESC 3 
WHC 5 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-11
Zwart Wit '63 3 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
17-11
ESC 3 
FC Horst 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-11
Nunspeet 4 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
01-12
VSCO '61 4 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-12
ESC 3 
Zeewolde 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-02
ESC 3 
Elspeet 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-02
OWIOS 4 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
ESC 3 
Zwart Wit '63 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-03
FC Horst 3 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-03
ESC 3 
Nunspeet 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-04
ESC 3 
VSCO '61 4 
i
  • Aanvang
  • 16:20 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
13-04
Zeewolde 4 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-05
ESC 3 
Prins Bernhard 2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
WHC 5 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC 3 
Unicum 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
't Harde 3 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit

Uitslagen

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
 

Topscorers

#
Speler
D
A
1
Ruud Lamberink 
2
Haye Roossien 
3
Mark Jaket 
4
Niek Esselink 
5
Alexander Witteveen 
6
Arjan Goudriaan 
7
Bert-Jan Kragt 
8
Bertil Bonthuis 
9
Erik Jan Vis 
10
Jean Paul Klein 
11
Jerom de Wolf 
12
Jordy van Loo 
13
Kenneth van Dijk 
14
Leon van Norel 
15
Leroy Ponstein 
16
Maarten Junte 
17
Marcel van Essen 
18
Marwin Visscher 
19
Miguel Ponstein 
20
Niels Bosman 
21
Patrick Eibrink 
22
Remco Timmer 
23
Rick Land 
24
Ronald Beckers 
DDoelpunten
AAssists

Contact

Overig contact

Mis je een teamsponsor? Mail het naar webteam@elburgersc.nl