ESC 3

Teamfoto

Selectie

Bekijk volledige selectie

Stand

4e klasse

#
Team
G
W
GL
V
P
+
-
1
DSV '61 3
0
0
0
0
0
0
0
2
ESC 3
0
0
0
0
0
0
0
3
Go Ahead Kampen 3
0
0
0
0
0
0
0
4
't Harde 4
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Horst 4
0
0
0
0
0
0
0
6
Lelystad '67 3
0
0
0
0
0
0
0
7
Nunspeet 4
0
0
0
0
0
0
0
8
OWIOS 4
0
0
0
0
0
0
0
9
sv Reaal Dronten 3
0
0
0
0
0
0
0
10
Swift '64 3
0
0
0
0
0
0
0
11
Unicum 4
0
0
0
0
0
0
0
12
VSCO '61 3
0
0
0
0
0
0
0
GGespeeld
WWinst
GLGelijk
VVerloren
PPunten
+Doelpunten voor
-Doelpunten tegen

Programma

Datum
Thuisteam
Uitteam
 
25-09
ESC 3 
sv Reaal Dronten 3 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-10
Unicum 4 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 14:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-10
ESC 3 
OWIOS 4 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-10
Go Ahead Kampen 3 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-10
ESC 3 
't Harde 4 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-11
Swift '64 3 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
20-11
ESC 3 
Lelystad '67 3 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
27-11
VSCO '61 3 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-12
ESC 3 
FC Horst 4 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-12
Nunspeet 4 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
29-01
ESC 3 
DSV '61 3 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-02
ESC 3 
Go Ahead Kampen 3 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
12-02
OWIOS 4 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-03
ESC 3 
VSCO '61 3 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
12-03
sv Reaal Dronten 3 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
19-03
DSV '61 3 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 16:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-03
ESC 3 
Unicum 4 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-04
FC Horst 4 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-04
ESC 3 
Nunspeet 4 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-04
Lelystad '67 3 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-05
ESC 3 
Swift '64 3 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
21-05
't Harde 4 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit

Uitslagen

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
 

Topscorers

#
Speler
D
A
 
Geen topscorers gevonden.
DDoelpunten
AAssists

Contact

Overig contact

Mis je een teamsponsor of er gegevens niet goed? Mail het naar communicatie@elburgersc.nl