35+ 1

Teamfoto

Selectie

De selectie foto's zijn nog niet zichtbaar/bekend

35+ 1 Nieuws

Geen nieuws gevonden.

Stand

#
Team
G
W
GL
V
P
+
-
G Gespeeld
W Winst
GL Gelijk
V Verloren
P Punten
+ Doelpunten voor
- Doelpunten tegen

Programma

Datum
Thuisteam
Uitteam
 
28-05
ESC JO9-1 
Dos Kampen JO9-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
ESC JO9-4 
Nunspeet MO9-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
ESC JO8-3 
Batavia '90 JO8-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
ESC JO10-3 
Nunspeet JO10-4 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
ESC JO11-3 
OWIOS JO11-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • L.F. (Lorenzo) van Triest 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
EZC '84 MO13-1 
ESC MO13-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
't Harde JO8-1 
ESC JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
Hulshorst JO10-2-JM 
ESC JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
Lelystad '67 JO9-4 
ESC JO9-3 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
Unicum JO11-3JM 
ESC JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 09:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J. (Jeroen) Bos 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
WHC JO10-2 
ESC JO10-1 
i
  • Aanvang
  • 09:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
ESC JO17-1 
SEH JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
ESC JO12-1 
SVI JO12-1JM 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M.C. (Morris) van den Hoorn 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
ESC JO12-3 
ESC MO12-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J. (Jesse) Zoet 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
ESC JO11-1 
WVF JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • F.D. (Dyon) Mulder 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
ESC JO8-2 
VSCO '61 JO8-2 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
ESC JO11-4 
Nunspeet JO11-2JM 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
IJVV JO12-4 
ESC JO12-2 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
Unicum JO9-5 
ESC JO9-2 
i
  • Aanvang
  • 10:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
IJVV JO19-1 
ESC JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 11:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A. (Ab) Slijkhuis 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
ESC JO7-1 
Sv Zalk JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
VVOP VR1 
ESC VR1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
ESC JO7-2 
ESC JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 12:10 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
ESC JO17-2 
Berkum JO17-5 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • G.J. (Gert) de Groot 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
Sv Zalk JO7-1 
ESC JO7-2 
i
  • Aanvang
  • 12:20 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
SEH 5 
ESC 4 
i
  • Aanvang
  • 14:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
ESC 3 
VSCO '61 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
ESC 2 
Zwolsche Boys 2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • C. (Cor) Bastiaan 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
ESC 1 
Elspeet 1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.L.L. (John) van Maanen 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-05
WVF 14 
ESC 7 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-05
ESC JO19-1 
Zwart Wit '63 JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • B.A. (Rene) Brinkman 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-06
ESC JO14-1 
ZAC JO14-2 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-06
DSV '61 JO19-1 
ESC JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A. (Arjen) Duim 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-06
FC Horst JO17-2 
ESC JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-06
Nunspeet 3 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-06
ESC 7 
Sv Zalk 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A (Anton) Sjerp 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-06
ESC 4 
VEVO 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-06
FC Horst 4 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-06
SC Rouveen 1 
ESC 1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • P. (Peter) van Klinken 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-06
ESC VR1 
Prins Bernhard VR1 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • C. (Cor) Bastiaan 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-06
ESC 7 
SVI 8 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-06
Groen Wit '62 6 
ESC 4 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-07
ESC JO17-1 
IJVV JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
20-08
ESC JO17-1 
Nieuwleusen JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
31-08
ESC JO17-1 
Epe JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 19:45 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit

Uitslagen

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
 
-
 
 
 
 
i
  • Tijdstip
  •  
  • Accommodatie
  •  

Topscorers

#
Speler
D
A
 
Geen topscorers gevonden.
D Doelpunten
A Assists

Fotoalbum

Geen foto's gevonden.

Contact

Er zijn geen contact gegevens gevonden.

Overig contact

Mis je een teamsponsor of staan er gegevens niet goed? Mail het naar [email protected]