35+ 1

Teamfoto

Selectie

Bekijk volledige selectie

Stand

#
Team
G
W
GL
V
P
+
-
 
Geen stand beschikbaar
GGespeeld
WWinst
GLGelijk
VVerloren
PPunten
+Doelpunten voor
-Doelpunten tegen

Programma

Datum
Thuisteam
Uitteam
 
18-05
ESC JO13-2 
Lelystad '67 JO13-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.H.D. (Dick) Hilgers 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO13-1 
SC Genemuiden JO13-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J. (Jesse) Zoet 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO14-2 
Zwart Wit '63 JO14-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • H. (Henk) Boonen 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO9-1 
EZC '84 JO9-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO9-3 
Go Ahead K. JO9-3JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO8-3 
Unicum JO8-6 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
Go Ahead Kampen JO11-2 
ESC JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
CSV'28 JO8-2JM 
ESC JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
Nunspeet MO15-2 
ESC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 08:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • G. (Gerwin) Schouten 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
Lelystad '67 JO9-1 
ESC JO9-2 
i
  • Aanvang
  • 08:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
Be Quick '28 JO7-1 
ESC JO7-2 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
Rood-Wit '58 JO10-2 
ESC JO10-3 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO7-2 
Dieze West JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 09:20 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
Zwart Wit '63 JO7-1 
ESC JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 09:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
Be Quick '28 JO7-2 
ESC JO7-2 
i
  • Aanvang
  • 09:40 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
EFC '58 JO7-1 
ESC JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 09:50 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO7-1 
Heerde JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 10:10 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC MO17-1 
asv Dronten MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.J. (Jurrie) Roossien 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO11-4 
't Harde JO11-3JM 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO10-4 
Prins Bernhard JO10-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO10-5JM 
SEH MO10-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO11-1 
Nunspeet JO11-5 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO12-4JM 
BAS JO12-2JM 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO12-1 
asv Dronten JO12-3 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • D. (Dave) Nagelhout 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
Unicum JO13-4 
ESC JO13-4 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
Nunspeet JO11-4JM 
ESC JO11-3 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
Voetbalschool 
Voetbalschool 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ZAC JO15-2JM 
ESC JO15-2 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
Epe JO12-3JM 
ESC JO12-3 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
VSCO '61 JO9-2JM 
ESC JO9-4JM 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
Rood-Wit '58 JO17-1 
ESC JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 11:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • E.G. (Giel) Opperman 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
Nunspeet JO10-5 
ESC JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 11:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
asv Dronten JO8-3 
ESC JO8-4 
i
  • Aanvang
  • 11:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
Sc. Overwetering JO14-1 
ESC JO14-1 
i
  • Aanvang
  • 11:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • N.K. (Oscar) Langeland 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO8-2 
VVOG Harderwijk JO8-3 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC MO20-1 
Avanti W. MO20-1 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • JK (Jan-Kees) van Putten 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO19-1 
Rohda Raalte JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • G.J. (Gert) de Groot 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
DSV '61 2 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • H.A.W. (Harwie) Kluinhaar 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
VVOG Harderwijk JO10-2 
ESC JO10-1 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
't Harde JO17-2 
ESC JO17-2 
i
  • Aanvang
  • 13:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • R.J. (John) Badenbroek 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC 6 
WVF 6 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A (Anton) Sjerp 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC 7 
Zeewolde 8 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC VR1 
Berkum VR2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • D.S. (Dirk Stef) Schrijer 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
Elspeet 1 
ESC 1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • L. (Luuk) Adams 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
DVS'33 Ermelo 7 
ESC 8 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
21-05
SVI, JO15-1JM 
ESC JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
22-05
SEH MO15-1 
ESC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 19:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
22-05
Berkum JO12-2 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 19:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-05
ESC JO12-3 
IJVV JO12-5 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Training 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
ESC 35+1 
ESC 35+3 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
ESC VR30+1 
VSCO '61 VR30+2 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
ESC 35+3 
't Harde 35+3 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
't Harde VR30+1 
ESC VR30+1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
ESC VR30+1 
Kampen VR30+2 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
't Harde 35+3 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
Nunspeet 35+2 
ESC 35+3 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
ESC 35+3 
DSV '61 35+2 
i
  • Aanvang
  • 21:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
ESC 35+1 
Nunspeet 35+2 
i
  • Aanvang
  • 21:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
DSV '61 35+2 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 21:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-05
Zeewolde VR30+1 
ESC VR30+1 
i
  • Aanvang
  • 21:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC JO14-1 
Hatto Heim JO14-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC JO11-3 
't Harde JO11-2JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC JO10-3 
VVOG Harderwijk JO10-8 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC JO10-2 
VSCO '61 JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC JO11-1 
IJVV JO10-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
Wissel JO13-1JM 
ESC JO13-4 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • B (Berry) van de Grift 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
Hatto Heim JO13-1JM 
ESC JO13-1 
i
  • Aanvang
  • 09:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
Swift '64 JO9-1 
ESC JO9-3 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC JO15-1 
Hatto Heim JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC JO10-1 
Epe JO10-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
Unicum JO13-3 
ESC JO13-2 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
BAS JO8-2JM 
ESC JO8-3 
i
  • Aanvang
  • 11:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
VSCO '61 MO17-1 
ESC MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
Berkum MO20-1 
ESC MO20-1 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
Haarle JO19-1 
ESC JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 14:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J. (Jacco) te Riele 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC 1 
Stroe 1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A.C.M. (Alexander) IJsendorn 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC 6 
Epe 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
asv Dronten 4 
ESC 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
31-05
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Training 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
01-06
Batavia '90 JO13-1 
ESC JO13-1 
i
  • Aanvang
  • 11:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • B.H. (Boyke) Salamat 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
01-06
ZAC 8 
ESC 6 
i
  • Aanvang
  • 14:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
03-06
OENE MO20-1 
ESC MO20-1 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-06
ESC JO15 selectie 
WHC JO15 selectie 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-06
ESC JO12 selectie 
DOS Kampen JO12 selectie 
i
  • Aanvang
  • 18:45 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-06
ESC JO17 selectie 
SEH JO17 selectie 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-06
ESC JO13 selectie 
Nunspeet JO13 selectie 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-06
ESC JO14 selectie 
Nunspeet JO14 selectie 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-06
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
Regiotraining Meidenvoetbal Next Level 
i
  • Aanvang
  • 18:30 uur
  • Wedstrijd
  • Training 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-06
ESC MO15-1 
HTC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:25 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit

Uitslagen

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
 
-
 
 
 
 
i
  • Tijdstip
  •  
  • Accommodatie
  •  
Er zijn geen uitslagen bekend

Topscorers

#
Speler
D
A
 
Geen topscorers gevonden.
DDoelpunten
AAssists

Fotoalbum

Geen foto's gevonden.

Contact

Overig contact

Mis je een teamsponsor of staan er gegevens niet goed? Mail het naar [email protected]