ESC 6

Teamfoto

Selectie

Bekijk volledige selectie

Stand

6e klasse

#
Team
G
W
GL
V
P
+
-
1
VEVO 2
11
7
3
1
24
25
11
2
BAS 3
11
7
2
2
23
31
15
3
IJVV 9
10
6
2
2
20
24
17
4
Go Ahead Kampen 8
10
5
2
3
17
23
13
5
WVF 10
10
4
4
2
16
21
20
6
WVF 11
11
5
1
5
16
36
28
7
VSCO '61 9
11
5
1
5
16
24
16
8
SVI 8
9
5
0
4
15
22
19
9
DSV '61 6
10
3
3
4
12
16
17
10
ESC 6
10
4
0
6
12
19
22
11
SEH 4
10
1
0
9
3
13
45
12
CSV'28 3
9
0
0
9
0
11
42
GGespeeld
WWinst
GLGelijk
VVerloren
PPunten
+Doelpunten voor
-Doelpunten tegen

Programma

Datum
Thuisteam
Uitteam
 
22-01
ESC 1 
Swift'64 1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO9-1 
DSV'61 JO9-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO9-2 
BAS JO9-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO8-2 
HIerden JO8-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO8-1 
DVS'33 JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
Heino JO12-1 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
BAS JO11-2 
ESC JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
DSV'61 JO9-2 
ESC JO9-4 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO11-3 
Elspeet JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
Elspeet JO11-3 
ESC JO11-5 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC MO13-1 
Hierden MO13-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
OWIOS JO19-1 
ESC JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO15-2  
't Harde JO15-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO13-2 
BAS JO13-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO17-1 
IJVV JO17-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
VSCO`61 2 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
't Harde JO17-2 
ESC JO17-2 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
DVV Go Ahead JO15-1 
ESC JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO19-2 
IJVV JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO11-1 
BAS JO11-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO11-4 
DSV'61 JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO10-2 
ESC JO11-5 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO9-1 
ESC JO9-1 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO9-2 
ESC JO9-2 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
CSV Apeldoorn JO8-1 
ESC JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 09:45 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
CSV Apeldoorn JO8-2 
ESC JO8-2 
i
  • Aanvang
  • 09:45 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO15-1 
Zeewolde JO15-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO11-2 
Epe JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO11-3 
Epe JO11-3 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC MO15-1 
SEH MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO10-3 
ESC JO11-6 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO12-3 
ESC JO12-2 
i
  • Aanvang
  • 10:10 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO12-1 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
DSV'61 MO13-1 
ESC MO13-1 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO13-2 
ESC JO13-2 
i
  • Aanvang
  • 11:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO19-2 
Nunspeet JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO17-1 
Hierden JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC 6 
IJVV 9 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO19-1 
VVOG JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO17-2 
Voorst JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-02
ESC 6 
DSV '61 6 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-02
Go Ahead Kampen 8 
ESC 6 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-02
ESC MO15-1 
Zeewolde MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-02
DESZ JO12-1 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-02
ESC JO19-2 
Go Ahead Kampen JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-02
't Harde JO17-1 
ESC JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
Go Ahead Kampen MO15-1 
ESC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 09:45 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
IJVV JO15-1 
ESC JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
Rohda Raalte JO12-1 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO19-1 
IJVV JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO17-2 
Go Ahead Kampen JO17-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Go Ahead Kampen JO17-2 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO15-2 
Epe JO15-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
Epe JO19-2 
ESC JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
ESC 6 
SVI 8 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-03
WVF 11 
ESC 6 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-03
ESC 6 
BAS 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-04
ESC 6 
VEVO 2 
i
  • Aanvang
  • 16:20 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
13-04
IJVV 9 
ESC 6 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-05
ESC 6 
CSV'28 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
WVF 10 
ESC 6 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC 6 
SEH 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
VSCO '61 9 
ESC 6 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit

Uitslagen

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
 
01-12
VEVO 2  
ESC 6  
2 - 0
2 - 0 
 
i
  • Tijdstip
  • 13:00  
  • Accommodatie
  • Sportpark De Noord  
24-11
BAS 3  
ESC 6  
3 - 1
3 - 1 
 
i
  • Tijdstip
  • 14:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark De Schelp  
17-11
ESC 6  
WVF 11  
4 - 3
4 - 3 
 
i
  • Tijdstip
  • 14:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark Burg. Bode  
10-11
SVI 8  
ESC 6  
2 - 1
2 - 1 
 
i
  • Tijdstip
  • 14:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark De Siggels  
03-11
ESC 6  
WVF 10  
3 - 0
3 - 0 
 
i
  • Tijdstip
  • 14:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark Burg. Bode  
27-10
CSV'28 3  
ESC 6  
1 - 4
1 - 4 
 
i
  • Tijdstip
  • 15:00  
  • Accommodatie
  • Sportpark De Verbinding  
13-10
ESC 6  
VSCO '61 9  
0 - 2
0 - 2 
 
i
  • Tijdstip
  • 14:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark Burg. Bode  
06-10
SEH 4  
ESC 6  
1 - 5
1 - 5 
 
i
  • Tijdstip
  • 13:00  
  • Accommodatie
  • Sportpark De Eeuwlanden  
29-09
ESC 6  
Go Ahead Kampen 8  
1 - 5
1 - 5 
 
i
  • Tijdstip
  • 14:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark Burg. Bode  
22-09
DSV '61 6  
ESC 6  
3 - 0
3 - 0 
 
i
  • Tijdstip
  • 12:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark De Haere  

Topscorers

#
Speler
D
A
 
Geen topscorers gevonden.
DDoelpunten
AAssists

Fotoalbum

Geen foto's gevonden.

Contact

Overig contact

Mis je een teamsponsor? Mail het naar webteam@elburgersc.nl