ESC 2

Teamfoto

Selectie

Bekijk volledige selectie

Stand

3e klasse

#
Team
G
W
GL
V
P
+
-
1
Hulshorst 2
4
3
1
0
10
11
7
2
Zwolsche Boys 2
4
3
0
1
9
13
2
3
ESC 2
4
3
0
1
9
8
2
4
Berkum 5
3
2
1
0
7
11
6
5
ZAC 3
3
2
0
1
6
7
7
6
't Harde 2
4
2
0
2
6
7
10
7
Nunspeet 3
3
1
1
1
4
8
10
8
SEH 2
4
1
1
2
4
7
7
9
VSCO '61 3
3
1
0
2
3
3
7
10
DSV '61 3
4
1
0
3
3
5
9
11
Be Quick '28 3
4
0
2
2
2
5
14
12
VIOS V. 2
4
0
0
4
0
5
9
GGespeeld
WWinst
GLGelijk
VVerloren
PPunten
+Doelpunten voor
-Doelpunten tegen

Programma

Datum
Thuisteam
Uitteam
 
21-11
Hulshorst 2 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-11
ESC 2 
't Harde 2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
05-12
VIOS V. 2 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
12-12
ESC 2 
Nunspeet 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-01
DSV '61 3 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-02
ESC 2 
Hulshorst 2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
27-02
ESC 2 
Zwolsche Boys 2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-03
Be Quick '28 3 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
20-03
't Harde 2 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
27-03
ESC 2 
ZAC 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-04
Berkum 5 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 16:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
17-04
ESC 2 
SEH 2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
24-04
Nunspeet 3 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-05
ESC 2 
VIOS V. 2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
15-05
VSCO '61 3 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit

Uitslagen

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
 
10-10
ESC 2  
Be Quick '28 3  
3 - 0
3 - 0 
 
i
  • Tijdstip
  • 15:00  
  • Accommodatie
  • Sportpark Burg. Bode  
03-10
Zwolsche Boys 2  
ESC 2  
0 - 1
0 - 1 
 
i
  • Tijdstip
  • 12:30  
  • Accommodatie
  • Jo van Marle sportpark  
26-09
ESC 2  
DSV '61 3  
0 - 1
0 - 1 
 
i
  • Tijdstip
  • 14:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark Burg. Bode  
19-09
ZAC 3  
ESC 2  
1 - 4
1 - 4 
 
i
  • Tijdstip
  • 12:30  
  • Accommodatie
  • Jo van Marle sportpark  

Topscorers

#
Speler
D
A
 
Geen topscorers gevonden.
DDoelpunten
AAssists

Contact

Overig contact

Mis je een teamsponsor? Mail het naar webteam@elburgersc.nl