JO12-3

Teamfoto

Selectie

Bekijk volledige selectie

JO12-3 Nieuws

Geen nieuws gevonden.

Stand

#
Team
G
W
GL
V
P
+
-
G Gespeeld
W Winst
GL Gelijk
V Verloren
P Punten
+ Doelpunten voor
- Doelpunten tegen

Programma

Datum
Thuisteam
Uitteam
 
17-04
Nunspeet 35+3 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
17-04
ESC 35+1 
Noord Veluwe Boys 35+1 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
17-04
Hulshorst 35+1 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 21:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
17-04
ESC 35+1 
Nunspeet 35+1 
i
  • Aanvang
  • 21:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-04
ESC 2 
't Harde 2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.C. (Jacco) van Woerden 
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
18-04
Tollebeek JO19-1 
ESC JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
18-04
ESC 5 
't Harde 5 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A (Anton) Sjerp 
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
18-04
ESC 4 
VVOG 6 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
18-04
ESC 3 
BAS 2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • E. (Erik) Bastiaan 
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
18-04
ESC 1 
HTC 1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
18-04
DSV '61 4 
ESC 8 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • B.G. (Bert) van Loo 
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
18-04
SDC Putten 12 
ESC 6 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
18-04
Unicum 7 
ESC 7 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
25-04
DVS'33 Ermelo 10 
ESC 7 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
25-04
OWIOS 7 
ESC 8 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • W. (Wieb) van Hooren 
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
25-04
BAS 1 
ESC 1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
02-05
Batavia '90 JO19-2 
ESC JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
08-05
Hulshorst 35+1 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-05
ESC 35+1 
Noord Veluwe Boys 35+1 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-05
Nunspeet 35+1 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 21:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
08-05
ESC 35+1 
Nunspeet 35+3 
i
  • Aanvang
  • 21:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-05
ESC JO19-1 
Urk JO19-4 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • F. (Ferdinand) Koops 
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
09-05
DSV '61 6 
ESC 5 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • B (Bernard) Polman 
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
09-05
ESC 7 
DSV '61 7 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.C. (Jacco) van Woerden 
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
09-05
ESC 8 
EZC '84 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A (Anton) Sjerp 
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
09-05
ESC 6 
Elspeet 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
09-05
ESC 1 
Hatto Heim 1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
09-05
VVOG 3 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
09-05
VSCO '61 3 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
09-05
Lelystad '67 5 
ESC 4 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
16-05
ESC JO19-1 
VSCO '61 JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • E. (Erik) Bastiaan 
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
16-05
WZC Wapenveld 2 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
16-05
Nunspeet 6 
ESC 6 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
16-05
ESC 3 
DVS'33 Ermelo 5 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
16-05
ESC 8 
WZC Wapenveld 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.C. (Jacco) van Woerden 
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
16-05
ESC 7 
DVS'33 Ermelo 14 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A (Anton) Sjerp 
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
16-05
DSV '61 7 
ESC 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J. (Jan) Wessel 
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
16-05
Elspeet 1 
ESC 1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
16-05
Nunspeet 8 
ESC 5 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
22-05
Noord Veluwe Boys 35+1 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
22-05
ESC 35+1 
Nunspeet 35+1 
i
  • Aanvang
  • 20:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
22-05
Hulshorst 35+1 
ESC 35+1 
i
  • Aanvang
  • 21:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
22-05
ESC 35+1 
Nunspeet 35+3 
i
  • Aanvang
  • 21:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-05
ESC JO12-1 
Oene JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • S. (Steven) Hopman 
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
23-05
ESC 2 
DSV '61 3 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • F. (Ferdinand) Koops 
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
23-05
Batavia '90 2 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
23-05
Flevo Boys JO19-2 
ESC JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
23-05
ESC 6 
VIOS V. 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A (Anton) Sjerp 
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
23-05
ESC 4 
Prins Bernhard 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.C. (Jacco) van Woerden 
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
23-05
ESC 5 
Hierden 7 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
23-05
ESC 1 
Hulshorst 1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
23-05
Oene 5 
ESC 8 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond
23-05
VVOG 9 
ESC 7 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Status
  • Afgelast door bond

Uitslagen

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
 
-
 
 
 
 
i
  • Tijdstip
  •  
  • Accommodatie
  •  

Topscorers

#
Speler
D
A
 
Geen topscorers gevonden.
D Doelpunten
A Assists

Fotoalbum

Geen foto's gevonden.

Contact

Overig contact

Mis je een teamsponsor? Mail het naar webteam@elburgersc.nl