JO11-3

Teamfoto

Selectie

Bekijk volledige selectie

JO11-3 Nieuws

Geen nieuws gevonden.

Stand

4e klasse

#
Team
G
W
GL
V
P
+
-
1
Lelystad '67 JO11-5
4
3
0
1
9
27
10
2
Elspeet JO11-3
4
3
0
1
9
20
8
3
Lelystad '67 JO11-4
4
3
0
1
9
14
6
4
ESC JO11-3
4
2
0
2
6
15
21
5
Hulshorst JO11-3G
4
2
0
2
6
8
15
6
Prins Bernhard JO11-1
2
1
1
0
4
7
5
7
Unicum JO11-4
4
1
1
2
4
9
19
8
Unicum JO11-5
3
1
0
2
3
14
12
9
BAS JO11-2G
3
1
0
2
3
11
16
10
Zeewolde JO11-6
3
1
0
2
3
8
13
11
Zwart Wit '63 JO11-3G
3
0
0
3
0
7
15
GGespeeld
WWinst
GLGelijk
VVerloren
PPunten
+Doelpunten voor
-Doelpunten tegen

Programma

Datum
Thuisteam
Uitteam
 
23-03
ESC JO11-3 
Hulshorst JO11-3G 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-03
Voetbalschool 
 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-03
Heino JO12-1 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-03
Voetbalschool 
 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-03
ESC JO15-1 
Be Quick'28 JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-04
ESC JO11-3 
Lelystad '67 JO11-4 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-04
Voetbalschool 
 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
13-04
Zeewolde JO11-6 
ESC JO11-3 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
13-04
Voetbalschool 
 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-05
ESC JO11-3 
Unicum JO11-4 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-05
Voetbalschool 
 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
Voetbalschool 
 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO11-3 
Prins Bernhard JO11-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
Voetbalschool 
 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
BAS JO11-2G 
ESC JO11-3 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
Voetbalschool 
 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit

Uitslagen

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
 
16-03
Zwart Wit '63 JO11-3G  
ESC JO11-3  
3 - 6
3 - 6 
 
i
  • Tijdstip
  • 08:45  
  • Accommodatie
  • Sportpark Parkweg  
09-03
ESC JO11-3  
Lelystad '67 JO11-5  
4 - 3
4 - 3 
 
i
  • Tijdstip
  • 08:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark Burg. Bode  
16-02
Unicum JO11-5  
ESC JO11-3  
9 - 3
9 - 3 
 
i
  • Tijdstip
  • 09:00  
  • Accommodatie
  • Sportpark Schouw  
09-02
ESC JO11-3  
Elspeet JO11-3  
2 - 6
2 - 6 
 
i
  • Tijdstip
  • 08:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark Burg. Bode  

Topscorers

#
Speler
D
A
 
Geen topscorers gevonden.
DDoelpunten
AAssists

Fotoalbum

Geen foto's gevonden.

Contact

Overig contact

Mis je een teamsponsor? Mail het naar webteam@elburgersc.nl