ESC 7

Teamfoto

Selectie

Bekijk volledige selectie

ESC 7 Nieuws

Geen nieuws gevonden.

Stand

6e klasse

#
Team
G
W
GL
V
P
+
-
1
ESC 7
11
8
0
3
24
42
23
2
IJVV 10
11
7
2
2
23
47
14
3
WHC 7
9
6
2
1
20
32
16
4
Sv Zalk 3
10
6
2
2
20
30
19
5
Swift '64 5
9
6
0
3
18
28
23
6
SVI 11
10
5
0
5
15
30
23
7
WZC Wapenveld 4
11
4
1
6
13
36
38
8
Oene 6
11
3
4
4
13
21
26
9
WVF 9
11
4
1
6
13
25
41
10
OWIOS 7
11
3
1
7
10
23
30
11
Nunspeet 8
10
2
1
7
7
14
26
12
DSV '61 8
10
1
0
9
3
9
58
GGespeeld
WWinst
GLGelijk
VVerloren
PPunten
+Doelpunten voor
-Doelpunten tegen

Programma

Datum
Thuisteam
Uitteam
 
22-01
ESC 1 
Swift'64 1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO9-1 
DSV'61 JO9-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO9-2 
BAS JO9-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO8-2 
HIerden JO8-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO8-1 
DVS'33 JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
Heino JO12-1 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
BAS JO11-2 
ESC JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
DSV'61 JO9-2 
ESC JO9-4 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO11-3 
Elspeet JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
Elspeet JO11-3 
ESC JO11-5 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC MO13-1 
Hierden MO13-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
OWIOS JO19-1 
ESC JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO15-2  
't Harde JO15-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO13-2 
BAS JO13-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO17-1 
IJVV JO17-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
VSCO`61 2 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
't Harde JO17-2 
ESC JO17-2 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
DVV Go Ahead JO15-1 
ESC JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC 7 
SDC Putten 12 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Beker 
  • Scheidrechter
  • J.C. (Jacco) van Woerden 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO19-2 
IJVV JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO11-1 
BAS JO11-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO11-4 
DSV'61 JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO10-2 
ESC JO11-5 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO9-1 
ESC JO9-1 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO9-2 
ESC JO9-2 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
CSV Apeldoorn JO8-1 
ESC JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 09:45 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
CSV Apeldoorn JO8-2 
ESC JO8-2 
i
  • Aanvang
  • 09:45 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO15-1 
Zeewolde JO15-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO11-2 
Epe JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO11-3 
Epe JO11-3 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC MO15-1 
SEH MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO10-3 
ESC JO11-6 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO12-3 
ESC JO12-2 
i
  • Aanvang
  • 10:10 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO12-1 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
DSV'61 MO13-1 
ESC MO13-1 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO13-2 
ESC JO13-2 
i
  • Aanvang
  • 11:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO19-2 
Nunspeet JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO17-1 
Hierden JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO19-1 
VVOG JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO17-2 
Voorst JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-02
WHC 7 
ESC 7 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-02
ESC 7 
IJVV 10 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-02
ESC MO15-1 
Zeewolde MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-02
DESZ JO12-1 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-02
ESC JO19-2 
Go Ahead Kampen JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-02
't Harde JO17-1 
ESC JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
Go Ahead Kampen MO15-1 
ESC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 09:45 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
IJVV JO15-1 
ESC JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
Rohda Raalte JO12-1 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO19-1 
IJVV JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO17-2 
Go Ahead Kampen JO17-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Go Ahead Kampen JO17-2 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO15-2 
Epe JO15-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
Epe JO19-2 
ESC JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
SVI 11 
ESC 7 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-03
ESC 7 
Nunspeet 8 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-03
DSV '61 8 
ESC 7 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-04
ESC 7 
OWIOS 7 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
13-04
Sv Zalk 3 
ESC 7 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-05
WVF 9 
ESC 7 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
ESC 7 
Oene 6 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
WZC Wapenveld 4 
ESC 7 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC 7 
Swift '64 5 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit

Uitslagen

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
 
08-12
ESC 7  
Sv Zalk 3  
3 - 4
3 - 4 
 
i
  • Tijdstip
  • 14:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark Burg. Bode  
01-12
OWIOS 7  
ESC 7  
0 - 6
0 - 6 
 
i
  • Tijdstip
  • 14:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark Bovenmolen  
24-11
ESC 7  
DSV '61 8  
5 - 2
5 - 2 
 
i
  • Tijdstip
  • 14:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark Burg. Bode  
17-11
Nunspeet 8  
ESC 7  
0 - 1
0 - 1 
 
i
  • Tijdstip
  • 15:00  
  • Accommodatie
  • Sportpark De Wiltsangh  
10-11
ESC 7  
SVI 11  
6 - 3
6 - 3 
 
i
  • Tijdstip
  • 14:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark Burg. Bode  
03-11
Oene 6  
ESC 7  
2 - 1
2 - 1 
 
i
  • Tijdstip
  • 14:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark De Hoge Kamp  
27-10
ESC 7  
WVF 9  
6 - 0
6 - 0 
 
i
  • Tijdstip
  • 14:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark Burg. Bode  
13-10
Swift '64 5  
ESC 7  
3 - 4
3 - 4 
 
i
  • Tijdstip
  • 14:30  
  • Accommodatie
  • Sportcomplex Swift 64  
06-10
ESC 7  
WZC Wapenveld 4  
4 - 2
4 - 2 
 
i
  • Tijdstip
  • 14:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark Burg. Bode  
29-09
IJVV 10  
ESC 7  
3 - 4
3 - 4 
 
i
  • Tijdstip
  • 14:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark Den Uithoek  
22-09
ESC 7  
WHC 7  
2 - 4
2 - 4 
 
i
  • Tijdstip
  • 14:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark Burg. Bode  

Topscorers

#
Speler
D
A
 
Geen topscorers gevonden.
DDoelpunten
AAssists

Fotoalbum

Geen foto's gevonden.

Contact

Peter Sjerp (Leider)

06-53727394

Overig contact

Mis je een teamsponsor? Mail het naar webteam@elburgersc.nl