JO11-2

Teamfoto

Selectie

Bekijk volledige selectie

Stand

3e klasse

#
Team
G
W
GL
V
P
+
-
1
Hulshorst JO11-2
3
3
0
0
9
22
3
2
Oene JO11-1G
4
3
0
1
9
17
9
3
csv Apeldoorn JO11-5
4
2
1
1
7
8
10
4
Nunspeet JO11-2
3
2
0
1
6
8
6
5
Zeewolde JO11-5
4
2
0
2
6
7
8
6
ESC JO11-2
3
1
1
1
4
13
12
7
Robur et Velocitas JO11-3
4
1
1
2
4
12
10
8
't Harde JO11-2
3
1
0
2
3
8
14
9
EZC '84 JO11-1
3
0
2
1
2
7
9
10
Epe JO11-2
3
0
2
1
2
3
9
11
KCVO JO11-4
4
0
1
3
1
8
23
GGespeeld
WWinst
GLGelijk
VVerloren
PPunten
+Doelpunten voor
-Doelpunten tegen

Programma

Datum
Thuisteam
Uitteam
 
23-03
Epe JO11-2 
ESC JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-03
Voetbalschool 
 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-03
Heino JO12-1 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-03
Voetbalschool 
 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
30-03
ESC JO15-1 
Be Quick'28 JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-04
ESC JO11-2 
KCVO JO11-4 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-04
Voetbalschool 
 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
13-04
Oene JO11-1G 
ESC JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
13-04
Voetbalschool 
 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-05
ESC JO11-2 
't Harde JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-05
Voetbalschool 
 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
Robur et Velocitas JO11-3 
ESC JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
Voetbalschool 
 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
ESC JO11-2 
Zeewolde JO11-5 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
Voetbalschool 
 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
Hulshorst JO11-2 
ESC JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
Voetbalschool 
 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Voetbalschool 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit

Uitslagen

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
 
09-03
csv Apeldoorn JO11-5  
ESC JO11-2  
1 - 5
1 - 5 
 
i
  • Tijdstip
  • 08:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark Orderbos  
16-02
ESC JO11-2  
EZC '84 JO11-1  
5 - 5
5 - 5 
 
i
  • Tijdstip
  • 08:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark Burg. Bode  
09-02
Nunspeet JO11-2  
ESC JO11-2  
6 - 3
6 - 3 
 
i
  • Tijdstip
  • 10:00  
  • Accommodatie
  • Sportpark De Wiltsangh  

Topscorers

#
Speler
D
A
 
Geen topscorers gevonden.
DDoelpunten
AAssists

Contact

Overig contact

Mis je een teamsponsor? Mail het naar webteam@elburgersc.nl