35+ 2

Teamfoto

Selectie

Bekijk volledige selectie

35+ 2 Nieuws

Geen nieuws gevonden.

Stand

#
Team
G
W
GL
V
P
+
-
 
Geen stand beschikbaar
GGespeeld
WWinst
GLGelijk
VVerloren
PPunten
+Doelpunten voor
-Doelpunten tegen

Programma

Datum
Thuisteam
Uitteam
 
06-12
SEH JO14-1 
ESC JO14-1 
i
  • Aanvang
  • 19:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-12
ST: Rood-Wit'58/SDC Putten Vr1 
ESC VR1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Beker 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-12
ESC MO15-2 
ESC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 19:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M.C. (Morris) van den Hoorn 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
07-12
ESC 4 
Sv Zalk 2 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.C. (Jacco) van Woerden 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
ESC JO11-2 
Heino JO11-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mark) Touw 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
ESC JO8-2 
DSV '61 JO8-1JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
ESC JO12-1 
Zwart Wit '63 JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A. (André) Daalmeijer 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
ESC JO10-1 
DVS'33 Ermelo JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
ESC JO9-4JM 
OWIOS JO9-3JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
ESC JO9-2 
DSV '61 JO9-1JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
VVOG JO13-1JM 
ESC JO13-1JM 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
WHC JO13-3 
ESC JO13-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  •  
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
SVI JO11-4JM 
ESC JO11-4 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
Batavia '90 JO11-1 
ESC JO11-1 
i
  • Aanvang
  • 08:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
Epe JO10-3JM 
ESC JO10-3 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
OWIOS JO9-1 
ESC JO9-1 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
Hattem JO10-2JM 
ESC JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 09:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
Go Ahead K. JO9-3JM 
ESC JO9-3 
i
  • Aanvang
  • 09:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
Heerenbroek 's JO8-1JM 
ESC JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
WVF JO15-3 
ESC JO15-3 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
ESC JO15-1 
Heerde JO15-1JM 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
ESC JO10-4 
KHC JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
ESC JO11-3 
Go Ahead Kampen JO11-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • E. (Everard) Bisschop 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
ESC JO13-3 
OWIOS JO13-2JM 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • L.F. (Lorenzo) van Triest 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
Hulshorst JO7-1 
ESC JO7-2 
i
  • Aanvang
  • 10:20 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
EZC '84 JO7-1JM 
ESC JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 10:20 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
BAS JO8-1 
ESC JO8-3 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
Be Quick '28 JO7-1 
ESC JO7-1 
i
  • Aanvang
  • 10:40 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
Dos Kampen MO13-1 (9-tal) 
ESC MO13-1 (9-tal) 
i
  • Aanvang
  • 10:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
ESC JO7-2 
Emst JO7-1JM 
i
  • Aanvang
  • 11:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
ESC JO7-1 
EZC '84 JO7-2 
i
  • Aanvang
  • 11:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
Epe JO14-1JM 
ESC JO14-1 
i
  • Aanvang
  • 11:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
ESC O23-1 
Flevo Boys O23-1 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • C. (Cor) Bastiaan 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
ESC MO17-1 
ST: HMC MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
ESC JO19-1 
VSCO '61 JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • G.J. (Gert) de Groot 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
ESC JO17-2 
ESC JO17-3 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.J. (Jurrie) Roossien 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
ESC 3 
Lelystad '67 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • J.C. (Jacco) van Woerden 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
ESC 7 
Sparta Nijkerk 10 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
ESC 5 
WZC Wapenveld 5 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A (Anton) Sjerp 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
VVOG 3 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
Elspeet 4 
ESC 6 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
VIOS V. VR2 
ESC VR1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
10-12
ESC 1 
Zeewolde 1 
i
  • Aanvang
  • 14:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • R. (Ron) Steen 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
13-12
ESC JO17-1 
Nunspeet JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
13-12
ESC 3 
ZAC 3 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Beker 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
17-12
Unicum JO8-3 
ESC JO8-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
17-12
Nunspeet JO17-2 
ESC JO17-3 
i
  • Aanvang
  • 08:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • G. (Geert) van der Veen 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
17-12
Hierden MO15-2 
ESC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • G.E. (Bas) Valkeneer 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
17-12
Batavia '90 JO12-3 
ESC JO12-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
17-12
ESC JO8-3 
VVOG JO8-4JM 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
17-12
HTC MO13-1 (9-tal) 
ESC MO13-1 (9-tal) 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
17-12
ESC MO17-1 
SEH MO17-1 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
17-12
Kampen 2 
ESC 4 
i
  • Aanvang
  • 13:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • A (Anne) Bosman 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
17-12
ESC VR1 
Olympia'28 VR1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • M. (Mario) Bijsterveld 
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
17-12
ESC 3 
Nunspeet 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
17-12
ESC 6 
Batavia '90 5 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Beker 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
17-12
asv Dronten JO17-2JM 
ESC JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
13-01
Toernooi meiden en vrouwen 
i
  • Aanvang
  • 18:00 uur
  • Wedstrijd
  • Toernooi 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
13-01
Toernooi meiden en vrouwen 
i
  • Aanvang
  • 18:00 uur
  • Wedstrijd
  • Toernooi Vrouwen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
13-01
Toernooi meiden en vrouwen 
i
  • Aanvang
  • 18:00 uur
  • Wedstrijd
  • Toernooi 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-01
Toernooi meiden en vrouwen 
i
  • Aanvang
  • 08:00 uur
  • Wedstrijd
  • Toernooi 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-01
Toernooi meiden en vrouwen 
i
  • Aanvang
  • 08:00 uur
  • Wedstrijd
  • Toernooi 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-01
Toernooi meiden en vrouwen 
i
  • Aanvang
  • 08:00 uur
  • Wedstrijd
  • Toernooi 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-01
Unicum 2 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 12:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
14-01
SEH 4 
ESC 5 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
21-01
ESC 5 
SVI 8 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
21-01
Zeewolde 8 
ESC 7 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-01
ESC 4 
asv Dronten 7 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-01
ESC 2 
OWIOS 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-01
ESC 6 
DSV '61 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-01
DVS'33 Ermelo 11 
ESC 7 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-01
DSV '61 3 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-01
VSCO '61 6 
ESC 5 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
28-01
ESC VR1 
WHC VR1 
i
  • Aanvang
  • 14:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-02
sv Reaal Dronten 3 
ESC 3 
i
  • Aanvang
  • 12:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-02
OWIOS 5 
ESC 4 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-02
ESC 6 
Hulshorst 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-02
ESC 5 
asv Dronten 9 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-02
VEVO VR1 
ESC VR1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-02
Elspeet 5 
ESC 7 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-02
ESC 1 
Elspeet 1 
i
  • Aanvang
  • 14:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-02
Nunspeet 3 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-02
OWIOS 8 
ESC 6 
i
  • Aanvang
  • 12:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-02
ESC 7 
WSV 6 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-02
ESC 3 
Hulshorst 2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-02
ESC 4 
IJVV 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-02
VVOP 1 
ESC 1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-02
WHC 6 
ESC 5 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  •  
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-02
ESC VR1 
IJVV VR2 
i
  • Aanvang
  • 14:45 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-02
ESC 2 
VSCO '61 3 
i
  • Aanvang
  • 16:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit

Uitslagen

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
 
-
 
 
 
 
i
  • Tijdstip
  •  
  • Accommodatie
  •  
Er zijn geen uitslagen bekend

Topscorers

#
Speler
D
A
 
Geen topscorers gevonden.
DDoelpunten
AAssists

Fotoalbum

Geen foto's gevonden.

Contact

Overig contact

Mis je een teamsponsor of staan er gegevens niet goed? Mail het naar [email protected]