ESC 4

Teamfoto

Selectie

Bekijk volledige selectie

ESC 4 Nieuws

Geen nieuws gevonden.

Stand

6e klasse

#
Team
G
W
GL
V
P
+
-
1
VIOS V. 4
11
9
1
1
28
50
18
2
Nunspeet 6
10
7
1
2
22
46
21
3
VSCO '61 8
8
7
0
1
21
40
13
4
Swift '64 4
10
6
1
3
19
37
19
5
Reaal Dronten 4
11
6
0
5
18
31
32
6
ESC 4
10
5
2
3
17
35
33
7
DSV '61 5
9
4
2
3
14
24
25
8
Wapenveld 2
11
3
1
7
10
35
37
9
SEH 6
10
3
0
7
9
21
31
10
IJVV 8
9
2
1
6
7
16
36
11
't Harde 5
8
1
0
7
3
16
40
12
Heerde 2
9
0
1
8
1
11
57
GGespeeld
WWinst
GLGelijk
VVerloren
PPunten
+Doelpunten voor
-Doelpunten tegen

Programma

Datum
Thuisteam
Uitteam
 
22-01
ESC 1 
Swift'64 1 
i
  • Aanvang
  • 20:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO9-1 
DSV'61 JO9-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO9-2 
BAS JO9-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO8-2 
HIerden JO8-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO8-1 
DVS'33 JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
Heino JO12-1 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
BAS JO11-2 
ESC JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
DSV'61 JO9-2 
ESC JO9-4 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO11-3 
Elspeet JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
Elspeet JO11-3 
ESC JO11-5 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC MO13-1 
Hierden MO13-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
OWIOS JO19-1 
ESC JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO15-2  
't Harde JO15-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO13-2 
BAS JO13-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO17-1 
IJVV JO17-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
VSCO`61 2 
ESC 2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefen 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
't Harde JO17-2 
ESC JO17-2 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
DVV Go Ahead JO15-1 
ESC JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
26-01
ESC JO19-2 
IJVV JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO11-1 
BAS JO11-1 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO11-4 
DSV'61 JO10-2 
i
  • Aanvang
  • 08:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO10-2 
ESC JO11-5 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO9-1 
ESC JO9-1 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO9-2 
ESC JO9-2 
i
  • Aanvang
  • 09:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
CSV Apeldoorn JO8-1 
ESC JO8-1 
i
  • Aanvang
  • 09:45 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
CSV Apeldoorn JO8-2 
ESC JO8-2 
i
  • Aanvang
  • 09:45 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO15-1 
Zeewolde JO15-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO11-2 
Epe JO11-2 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO11-3 
Epe JO11-3 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC MO15-1 
SEH MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO10-3 
ESC JO11-6 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO12-3 
ESC JO12-2 
i
  • Aanvang
  • 10:10 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO12-1 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 10:15 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
DSV'61 MO13-1 
ESC MO13-1 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Epe JO13-2 
ESC JO13-2 
i
  • Aanvang
  • 11:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO19-2 
Nunspeet JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO17-1 
Hierden JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
Heerde 2 
ESC 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO19-1 
VVOG JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-02
ESC JO17-2 
Voorst JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-02
Wapenveld 2 
ESC 4 
i
  • Aanvang
  • 13:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-02
ESC 4 
VSCO '61 8 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-02
ESC MO15-1 
Zeewolde MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-02
DESZ JO12-1 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 10:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-02
ESC JO19-2 
Go Ahead Kampen JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-02
't Harde JO17-1 
ESC JO17-1 
i
  • Aanvang
  • 13:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
Go Ahead Kampen MO15-1 
ESC MO15-1 
i
  • Aanvang
  • 09:45 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
IJVV JO15-1 
ESC JO15-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
Rohda Raalte JO12-1 
ESC JO12-1 
i
  • Aanvang
  • 10:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO19-1 
IJVV JO19-1 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO17-2 
Go Ahead Kampen JO17-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Go Ahead Kampen JO17-2 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
ESC JO15-2 
Epe JO15-2 
i
  • Aanvang
  • 12:00 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
02-03
Epe JO19-2 
ESC JO19-2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Oefenwedstrijd 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
09-03
IJVV 8 
ESC 4 
i
  • Aanvang
  • 16:15 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
16-03
ESC 4 
Reaal Dronten 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
23-03
SEH 6 
ESC 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
06-04
Swift '64 4 
ESC 4 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
13-04
ESC 4 
Heerde 2 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
04-05
Nunspeet 6 
ESC 4 
i
  • Aanvang
  • 15:00 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
11-05
ESC 4 
DSV '61 5 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
18-05
VIOS V. 4 
ESC 4 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit
25-05
ESC 4 
't Harde 5 
i
  • Aanvang
  • 14:30 uur
  • Wedstrijd
  • Competitie 
  • Scheidrechter
  • Veld
  • Kleedkamerthuis
  • Kleedkameruit

Uitslagen

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
 
01-12
ESC 4  
Swift '64 4  
3 - 2
3 - 2 
 
i
  • Tijdstip
  • 14:00  
  • Accommodatie
  • Sportpark Burg. Bode  
24-11
ESC 4  
SEH 6  
2 - 0
2 - 0 
 
i
  • Tijdstip
  • 14:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark Burg. Bode  
17-11
Reaal Dronten 4  
ESC 4  
5 - 3
5 - 3 
 
i
  • Tijdstip
  • 14:00  
  • Accommodatie
  • Sportpark De Munten  
10-11
ESC 4  
IJVV 8  
4 - 4
4 - 4 
 
i
  • Tijdstip
  • 14:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark Burg. Bode  
03-11
DSV '61 5  
ESC 4  
6 - 3
6 - 3 
 
i
  • Tijdstip
  • 14:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark De Haere  
27-10
ESC 4  
Nunspeet 6  
5 - 5
5 - 5 
 
i
  • Tijdstip
  • 14:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark Burg. Bode  
13-10
't Harde 5  
ESC 4  
2 - 3
2 - 3 
 
i
  • Tijdstip
  • 15:00  
  • Accommodatie
  • Sportpark Schenk  
06-10
ESC 4  
VIOS V. 4  
6 - 3
6 - 3 
 
i
  • Tijdstip
  • 14:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark Burg. Bode  
29-09
VSCO '61 8  
ESC 4  
4 - 2
4 - 2 
 
i
  • Tijdstip
  • 14:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark De Heughte  
22-09
ESC 4  
Wapenveld 2  
4 - 2
4 - 2 
 
i
  • Tijdstip
  • 14:30  
  • Accommodatie
  • Sportpark Burg. Bode  

Topscorers

#
Speler
D
A
 
Geen topscorers gevonden.
DDoelpunten
AAssists

Fotoalbum

Geen foto's gevonden.

Contact

Overig contact

Mis je een teamsponsor? Mail het naar webteam@elburgersc.nl