Nieuws

Uitslag trekking 75-jarig jubileumverloting ESC

De uitslag van de 75-jarig jubileumverloting is bekend. Vandaag vond de trekking plaats onder toeziend oog van notaris mr. G. Megchelsen van Notariskantoor Megchelsen & Haksteen. Met bijna 40 prijzen is er een prijzenpot beschikbaar gesteld door verschillende sponsoren. Hieronder is een overzicht van de gewonnen prijzen:

 1. Rubberboot met motor (aangeboden door Botenfabriek Elburg)
  Gewonnen door lotnummer 690 – ESC2020IOPYXIIIBK
 2. Stevens Mountainbike (aangeboden door Dickhof rijwielen)
  Gewonnen door lotnummer 164 – ESC2020HTXJTAZPID
 3. Vakantiehuis in Zuid Frankrijk voor 7 dagen (aangeboden door Henk Rozendaal)
  Gewonnen door lotnummer 622 – ESC2020OSPBINICWY
 4. Samsung UHD Smart TV (aangeboden door EP Elburg)
  Gewonnen door lotnummer 741 – ESC2020LSPYJJEMNU
 5. Playstation 5 (aangeboden door ESC)
  Gewonnen door lotnummer 718 – ESC2020HICWNIRPZZ
 6. Sup inflatable (aangeboden door Telstar Surf)
  Gewonnen door lotnummer 163 – ESC2020GETXBSVJCV
 7. Metabo Accu boormachine (aangeboden door Metabo)
  Gewonnen door lotnummer 144 – ESC2020LHUGSXBKNW
 8. Koelkast Veldkamp (aangeboden door Veldkamp Witgoed Oldebroek)
  Gewonnen door lotnummer 404 – ESC2020XQOUJLXBTY
 9. Wasmachine Koblenz (aangeboden door Thijsstoel.nl)
  Gewonnen door lotnummer 747 – ESC2020EMMJNXAUPM
 10. Velux dakvenster + montage (aangeboden door Bouwcenter ElburgProphitius Bouw Elburg en Bruinsma Bouw)
  Gewonnen door lotnummer 852 – ESC2020RNFGUINULH

Bekijk alle gewonnen prijzen op www.vriendenvanesc.nl.

De trekking van loterij zou plaats vinden tijdens de nieuwjaarsreceptie. Vanwege het coronavirus had de jubileumcommissie vergunning gekregen om de loterij te verlengen. Het idee was om een grote trekking in de kantine te organiseren. Helaas kon vanwege het coronavirus dit niet plaats vinden en vond de trekking plaats van Notariskantoor Megchelsen & Haksteen. Desondanks kijkt de jubileumcommissie tevreden terug op het organiseren van de loterij.

De opbrengst van de loterij komt in zijn geheel ten goede aan de jeugdopleiding van de Elburger Sportclub. We willen langs deze weg nogmaals iedereen bedanken die heeft deelgenomen aan de loterij. En met name ook al onze leden, die druk in de weer zijn geweest met de lotenverkoop. Juist nu vanwege corona zijn we jullie- en de steun van sponsoren enorm dankbaar om onze jeugdopleiding te kunnen financieren.

De winnaars worden persoonlijk op de hoogte gebracht. Op zaterdag 10 april worden alle prijzen overhandigd aan de gelukkige prijswinnaars.

loterij verloting